Tegoroczny turnieje Mistrzostw Mazowsza Juniorów objął patronatem obecny na zakończeniu zawodów burmistrz miasta Marki p. Jacek Orych. 

Głównym organizatorem był Robert Krasiewicz, prezes UKSz TSz Zieloni Zielonka.

W czterech grupach turniejowych startowało 159 zawodników, reprezentantów 18 klubów.

Medaliści

Grupa do lat 9:

Dziewczęta:    1. Jaśmina Kanduła (KSz Polonia Warszawa)

                        2. Zuzanna Rejniak (Szachowy Uniwersytet Warszawa)

3. Maria Siekańska (MZSzach)

Chłopcy:         1. Bartosz Fiszer (UKS SP 321 Warszawa-Bemowo)

                        2. Łukasz Gawarski (MZSzach)

                        3. Jan Góral (MZSzach)

 

            Grupa do lat 11:

Dziewczęta:    1. Emilia Pawłowska (UKS SP 321 Warszawa-Bemowo)

                        2. Alicja Słoniewska (Szachowy Uniwersytet Warszawa)

3. Zofia Łaszczuk (MZSzach)

Chłopcy:         1. Dominik Czarnomski (MZSzach)

                        2. Ryszard Ćwiek (UKS SP 321 Warszawa-Bemowo)

                        3. Michał Syrkiewicz (UKSz TSz Zieloni Zielonka)

 

               Grupa do lat 13:

Dziewczęta:    1. Aleksandra Michalska (KSz Polonia Warszawa)

                        2. Maria Malicka (KSz Polonia Warszawa)

3. Marianna Majewska (PUKS Fides Węgrów)

Chłopcy:         1. Ziemowit Ossoliński (KSz Polonia Warszawa)

                        2. Szymon Poziomkowski (UKS SP 321 Warszawa-Bemowo)

                        3. Filip Grodecki (TKKF Promyk Ciechanów)

 

            Grupa do lat 15:

Dziewczęta:    1. Joanna Kaczmarska (KSz Polonia Warszawa)

2. Małgorzata Gowin (KSz Polonia Warszawa)

3. Dorota Nowacka (UKSz TSz Zieloni Zielonka)

Chłopcy:         1. Kacper Jarzębowski (UKS Czternastka Warszawa)

                        2. Przemysław Laszczak (MTSz Mińsk Mazowiecki)

                        3. Hubert Mamiński (KS Laura Chylice)

            Grupa do lat 18:

Dziewczęta:    1. Aleksandra Dąbrowska (UKSz TSz Zieloni Zielonka)

2. Magdalena Dżbik (PUKS Fides Węgrów)

Chłopcy:         1. Dominik Rzeszowski (UKS Czternastka Warszawa)

                        2. Władysław Żelak (KSz Polonia Warszawa)

                        3. Bartłomiej Kozłowski (UKS Hetman Puszcza Mariańska)