adres: ul. Świeradowska 47, Warszawa 02-662 | NIP: 526-18-82-680
Konto bankowe: 07 2030 0045 1110 0000 0252 9060 BNP Paribas

Zarząd MZSzach

kadencja 2021-2025

Agnieszka Brustman Prezes MZSzach

Agnieszka Brustman

Prezes Zarządu
a.brustman@mzszach.pl

Andrzej Olsztyński

Wiceprezes

Teresa Osypiuk

Teresa Osypiuk

Członek Zarządu

Dariusz Koliński

Dariusz Koliński

Członek Zarządu
tel. 506 118 979

Artur Soliborski

Artur Suliborski

Członek Zarządu

Ewa Kaźmierczak

Ewa Kaźmierczak

Członek Zarządu

Robert Krasiewicz

Robert Krasiewicz

Członek Zarządu

zmiany w kadencji 2021-2025

Krzysztof Parol

Prezes Zarządu

od październik 2021 – do czerwiec 2022

Poprzednie kadencje:

Kadencja władz MZSzach 15.09.2017 – 3.10.2021

 

Zarząd

Prezes: Robert Krasiewicz

Wiceprezes: Ryszard Królikowski

Członkowie:

  • Waldemar Dudziński
  • Andrzej Koseski
  • Jerzy Moraś
  • Teresa Osypiuk

 

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Paweł Rymarowicz

Członkowie:

  • Sławomir Liberadzki
  • Marian Rutkowski

Kadencja władz MZSzach 16.03.2014-15.09.2017

 

Zarząd


Prezes: Ryszard Królikowski


Wiceprezes: Waldemar Dudziński


Wiceprezes: Andrzej Koseski


Skarbnik: Robert Krasiewicz


Sekretarz: Paweł Sujkowski


Członkowie:

  • Cezary Domińczak
  • Sławomir Liberadzki
  • Dariusz Różycki

 

Komisja Rewizyjna


Przewodniczący: Andrzej Dobrowolski


Członkowie:

  • Sławomir Fundowicz
  • Maciej Pac

 

Komisja Statutowa

  • Cezary Domińczak

 

Komisja Wyróżnień i Dyscypliny

  • Andrzej Koseski

Komisja d/s Szkolenia Dzieci i Młodzieży

  • Robert Krasiewicz
  • Sławomir Liberadzki

Kadencja władz MZSzach od 15.05.2010-16.03.2014

Zarząd

Prezes Andrzej Dobrowolski 

Wiceprezes (od 06.2013):Ryszard Królikowski

Wiceprezes (od 06.2013):Waldemar Dudziński

Skarbnik:Robert Krasiewicz

Sekretarz (od 6.2013):Krzysztof Parol

Członkowie:

  • Krzysztof Chęciak
  • Józef Flaziński
  • Marek Prus
  • Wiesław Wójcik
  • Maciej Jankiewicz
    (zrezygnował 22.05.2013)
  • + Bogumił Paterek

 

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący:

  • Sławomir Fundowicz

Członkowie:

  • Maciej Pac
  • Jacek Sieczkowski