^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Z kalendarza

N Sty 21 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Sty 21 @11:00
Blitz o Puchar Dyrektora Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury
Pt Sty 26 @10:00
Ferie z ELO
Pt Sty 26 @18:00
Wieczór z szachami w Akumulatorze
So Lut 03 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
So Lut 03 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z rankingiem PZszach od 1250)
So Lut 03 @10:00
I Turnieje WCK Anin
N Lut 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Lut 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 04 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
So Lut 10 @10:00
Turniej zawodnicy od rank. 1250
So Lut 10 @10:00
Turniej dla Dzieci z 2010r i młodsze
So Lut 10 @10:00
I Turnieje Grand Prix SP 353 Wesoła
N Lut 11 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 11 @10:00
Turniej Zawodnicy bez kategorii oraz z V kategorią szachową.
N Lut 11 @10:00
Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Szachach szybkich - Zielonka 2018
So Lut 17 @10:00
Turniej Fide Elo do 1399
So Lut 17 @10:00
Turniej Fide Elo 1400-2199
So Lut 17 @10:00
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne
N Lut 18
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 18
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Lut 18 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 18 @10:00
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne
So Lut 24 @10:00
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt
N Lut 25 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 25 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych
N Mar 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Mar 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
So Mar 24
Kurs sędziowski na klasy okręgowe
So Maj 12
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków

Logowanie

I szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Grzelak, Artur SSz "Modus" Warszawa 6 1
2 Praczukowski, Stanisław UKS Szachylice Chylice III 6 8
3 Sokołowski, Krzysztof KS "Sparta" Nasielsk 5 9
4 Zalewski, Daniel Agape MZSzach 4,5 5
5 Worobiej, Daniel UKS MDK Otwock III 4 3
6 Pienkos, Slawomir PKS AGAPE Białołęka 3 2

 

II szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Wegrzyn, Adam SSz "Modus" Warszawa 7 1
2 Jedynak, January UKS MDK Otwock III 6 3
3 Aniszewski, Dariusz MTSz Mińsk Mazowiecki II 6 4
4 Nowak, Edward LKS Lotos Jabłonna 5 6
5 Brudzinski, Maciej PKS AGAPE Białołęka 4,5 2
6 Wilczynski, Adam Agape MZSzach 3,5 5

 

III szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Skwarnicki, Adam PKS AGAPE Białołęka 7 2
2 Marczukiewicz, Jerzy SSz "Modus" Warszawa 6,5 1
3 Lesniak, Marek KS "Sparta" Nasielsk 6,5 9
4 Gajda, Stanisław UKS Szachylice Chylice III 5,5 8
5 Szustakowski, Antoni UKS "Hetman" Puszcza Mariańska 5,5 11
6 Kozek, Wojciech POKiS Wyszków 5 7

 

IV szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Kaska, Władysław SSz "Modus" Warszawa 8 1
2 Kamiński, Łukasz Agape MZSzach 7 5
3 Sawicki, Wojciech PKS AGAPE Białołęka 6,5 2
4 Kania, Wlodzimierz KS "Sparta" Nasielsk 6 9
5 Jasinowicz, Wacław UKS MDK Otwock III 5,5 3
6 Wójcikiewicz, Dariusz LKS Lotos Jabłonna 5,5 6

 

V szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Kowalska, Elzbieta SSz "Modus" Warszawa 9 1
2 Mościcka, Pola UKS Szachylice Chylice III 8 8
3 Stężycka, Paulina PKS AGAPE Białołęka 5,5 2
4 Dębała, Paweł MTSz Mińsk Mazowiecki II 5,5 4
5 Kaczmarska, Joanna UKS MDK Otwock III 5 3
6 Rylska, Kamila UKS Szachylice Chylice III 5 8

Styczeń 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Aktywność

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Zachęcamy do kliknięcia:
Copyright © 2018 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy