^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Obóz MZSzach

 

Finalistki i Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów z MA w 2015 roku. Szachy klasyczne.      
            Miejsce  
Nr Tytuł Nazwisko, Imię Klub Rocznik Grupa na MP pkt
1. III Rejniak, Zuzanna KU AZS UW w Warszawie 2006 D10 36 4
2. III Pawłowska, Emilia UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 2005 D10 49 3,5
3. III Łaszczuk, Zofia MAZSzach w Warszawie 2005 D10 62 0,5
  IV Furmanek, Katarzyna UKS Czternastka Warszawa 2006 D10 nie startowała  
               
4. I Malicka, Maria UKS MDK Otwock 2003 D12 III 6
5. I Paździerz, Klaudia UKS Czternastka Warszawa 2003 D12 4 6
6. I Tarka, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa 2003 D12 9 5,5
7. II Paździerz, Paulina UKS Czternastka Warszawa 2003 D12 12 5
8. II Słoniewska, Alicja KU AZS UW w Warszawie 2004 D12 29 4
9. II Szelejewska, Maria MAZSzach w Warszawie 2003 D12 43 3
               
10. I++ Kaczmarska, Joanna UKSz TSz Zieloni Zielonka 2001 D14 5 6
11. I Mościcka, Pola KS Laura Chylice 2002 D14 11 5,5
12. II Ossolińska, Matylda KSz Polonia Warszawa  2001 D14 15 5
13. II+ Michalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa  2002 D14 36 3,5
14. II+ Gowin, Małgorzata KSz Polonia Warszawa  2001 D14 42 3
               
15. I++ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2000 D16 18 4,5
16. I Tkaczyk, Weronika UKS Czternastka Warszawa 2000 D16 32 3,5
  I+ Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa  1999 D16 nie startowała  
               
17. k Pastuszko, Kinga KSz Polonia Warszawa  1997 D18 9 5
18. I Ostrowska, Joanna LKS Wrzos Miedzyborów 1998 D18 16 4,5
               
19. II Fiszer, Bartosz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 2007 C10 7 6,5
20. II Ćwiek, Ryszard UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 2005 C10 9 6
21. I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 2005 C10 11 5,5
22. II Sternik, Piotr KSz Polonia Warszawa  2005 C10 14 5,5
23. II Iwaszkiewicz, Krzysztof KSz Polonia Warszawa  2005 C10 26 5
24. II Gawarski, Łukasz MAZSzach w Warszawie 2006 C10 35 4,5
25. II Sieczkowski, Adam KU AZS UW w Warszawie 2005 C10 39 4
26. III Zaborowski, Maciej MTSz Mińsk Mazowiecki 2005 C10 40 4
27. II Ptak, Radosław KSz Polonia Warszawa  2005 C10 53 3,5
28. III Góral, Jan MAZSzach w Warszawie 2006 C10 59 3
               
29. I Sanz Wawer, Daniel UKS Czternastka Warszawa 2003 C12 II 7,5
30. I Poziomkowski, Szymon UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 2003 C12 9 5,5
31. II+ Ossoliński, Ziemowit KSz Polonia Warszawa  2003 C12 11 5,5
32. I Baum, Jonasz UKS Czternastka Warszawa 2004 C12 19 5
33. I Golecki, Jan KS Laura Chylice 2003 C12 20 5
34. II Redzisz, Michał KS Laura Chylice 2004 C12 25 4,5
35. II Bujalski, Mateusz UKS Czternastka Warszawa 2003 C12 30 4
               
36. I++ Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2001 C14 II 6,5
37. k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa  2001 C14 4 6,5
38. I Kokoszczyński, Jan LKS Lotos Jabłonna 2002 C14 14 5,5
39. I Jarzębowski, Kacper UKS Czternastka Warszawa 2001 C14 18 5
40. I Pacan-Milej, Kosma KSz Polonia Warszawa  2002 C14 23 4,5
41. I Laszczak, Przemysław MTSz Mińsk Mazowiecki 2001 C14 27 4,5
42. II Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2002 C14 32 4
               
43. I+ Winiarski, Mikolaj KS Laura Chylice 1999 C16 III 6,5
44. I Szustakowski, Antoni UKS Hetman Puszcza Mariańska 2000 C16 5 6
45. I Oleszek, Maciej KSz Polonia Warszawa 1999 C16 28 4
46. I Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1999 C16 36 3
47. I Rzeszowski, Dominik UKS Czternastka Warszawa 1999 C16 40 1
               
48. k Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn 1997 C18 I 7
49. I++ Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa  1998 C18 22 4
50. k Nowak, Łukasz KSz Polonia Warszawa  1997 C18 25 3,5
               
50/450 finalistów, 11,11 %,  średnia na województwo = 28,13/450, 6,25%   najlepsze    
          miejsce awans 2016  
    klub (ogółem finalistów) KSz Polonia Warszawa (13)   4    
    najlepsze wyniki UKS Czternastka Warszawa (11) 1 medal 2 1  
    awans z rocznika na MP 2016 KS Laura Chylice (6) 2 medale 2 1  
      UKS SP 321 Warszawa - Bemowo (4) 7 1  
      MAZSzach w Warszawie (4)   35    
      KU AZS UW w Warszawie (3)   29    
      MTSz Mińsk Mazowiecki (3)   18    
      LKS Lotos Jabłonna (1)   14 1  
      LKS Wrzos Miedzyborów (1)   16    
      UKS Hetman Puszcza Mariańska (1)   5    
      UKS Łady Raszyn (1) 1 medal 1    
      UKS MDK Otwock (1) 1 medal 3 1  
      UKSz TSz Zieloni Zielonka (1)   5    
Copyright © 2018 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy