adres: ul. Świeradowska 47, Warszawa 02-662 | NIP: 526-18-82-680
Konto bankowe: 07 2030 0045 1110 0000 0252 9060 BNP Paribas

Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Klasyfikacja klubowa – szachy szybkie.
Klasyfikacja klubowa – szachy klasyczne.

Regulamin zawodów.

Pliki turniejowe z informacją o liczbie uczestników z poszczególnych klubów:

Szachy klasyczne
 D10C10D12C12D14C14D18C18RAZEM
KS Wesoła Warszawa000000011
KSSSN Ursynów Warszawa1512010010
KSz Polonia Warszawa362512211454
KSz Skoczek Trojański100300004
KSz SzachMatek Warszawa000200024
KSz Warsaw Sharks Warszawa000100023
Szachowy Uniwersytet Warszawa000000011
UKS Caissa Warszawa531222322815108
UKS Czternastka Warszawa1027610481975
UKS Gambit – Wesoła0504020314
UKS SP 321 Warszawa – Bemowo000100012
UKS SPARTA Białołęka1512031821
UKSz Hetman Warszawa000001034
RAZEM217912528591159301


Szachy szybkie
 D7C7D10C10D12C12D14C14D18C18RAZEM
KSSSN Ursynów Warszawa01000011003
KSz Polonia Warszawa00473511921455
KSz SzachMatek Warszawa00000400026
KSz Warsaw Sharks Warszawa00000100001
Szachowy Uniwersytet Warszawa00000100012
UKS ŻAGLE Warszawa00000000011
UKS Caissa Warszawa35833017324710110
UKS Czternastka Warszawa498235113821083
UKS Gambit – Wesoła02020100016
UKS SP 321 Warszawa – Bemowo00000000011
UKS SPARTA Białołęka321421161627
UKSz Hetman Warszawa00000000033
RAZEM1019216910419581249298