adres: ul. Świeradowska 47, Warszawa 02-662 | NIP: 526-18-82-680
Konto bankowe: 07 2030 0045 1110 0000 0252 9060 BNP Paribas

Warszawska Olimpiada Młodzieży 2022

Szachy szybkie
 D7C7D10C10D12C12D14C14D18C18RAZEM
UKS Czternastka Warszawa
3.0
4.0
17.5
34.5
16.0
22.0
13.0
21.0
33.0
48.0
212.0
UKS Caissa Warszawa
3.0
3.0
15.0
38.0
12.0
19.0
13.0
7.0
4.0
0
114.0
KSz Polonia Warszawa
0
8.0
3.0
10.0
6.0
26.0
14.0
41.0
0
5.0
113.0
UKS SPARTA Białołęka
2.0
0
5.0
5.0
8.0
0
0
6.0
0
2.0
28.0
UKS SP 321 Warszawa – Bemowo
0
0
1.5
4.5
0
4.0
0
7.0
3.0
6.0
26.0
UKS Gambit – Wesoła
0
1.0
0
10.0
0
0
0
3.0
0
0
14.0
KSz Warsaw Sharks Warszawa
0
0
0
2.0
0
8.0
0
1.0
0
2.0
13.0
KSSSN Ursynów Warszawa
0
0
0
0
0
0
5.0
6.0
0
0
11.0
KSz SzachMatek Warszawa
0
0
0
7.0
0
3.0
0
0
0
0
10.0
KSz SKOCZEK TROJAŃSKI
0
0
3.0
3.0
0
0
0
0
0
0
6.0
UKSz Hetman Warszawa
0
0
0
0
0
0
0
3.0
0
0
3.0
RAZEM81645114428245954063550.0
Szachy klasyczne
 D10C10D12C12D14C14D18C18RAZEM
UKS Czternastka Warszawa
20.5
26.5
23.0
25.0
16.0
11.0
31.0
49.0
202.0
KSz Polonia Warszawa
9.0
15.0
7.0
25.0
14.0
42.0
4.0
1.0
117.0
UKS Caissa Warszawa
12.0
39.0
8.0
16.0
10.0
11.0
4.0
0
100.0
UKS SP 321 Warszawa – Bemowo
1.5
3.5
4.0
4.0
0
4.0
5.0
10.0
32.0
UKS SPARTA Białołęka
5.0
5.0
0
0
0
10.0
0
1.0
21.0
KSSSN Ursynów Warszawa
0
6.0
0
0
5.0
8.0
0
0
19.0
KSz Warsaw Sharks Warszawa
0
0
0
12.0
0
4.0
0
0
16.0
UKS Gambit – Wesoła
0
5.0
0
2.0
0
3.0
0
0
10.0
KSz SKOCZEK TROJAŃSKI
3.0
3.0
0
2.0
0
0
0
0
8.0
KSz SzachMatek Warszawa
0
6.0
0
0
0
0
0
0
6.0
UKS ŻAGLE Warszawa
0
0
0
0
0
2.0
0
2.0
4.0
UKSz Hetman Warszawa
0
0
0
3.0
0
0
0
0
3.0
RAZEM51109428945954463538.0

Regulamin     Punktacja klubowa    

Ze względu na wysokie ceny parkingów, zachecamy do korzystania z komunikacji miejskiej. Dla uczestników turnieju została przygotowana specjalna oferta: wjazd na parking wielopoziomowy P1: cena 50zł za dobę. Pozostałe parkingi są znacznie droższe. Aby skorzystać z oferty, przed wyjazdem, konieczne będzie pobranie biletu parkingowego z recepcji hotelu. Mapa dojazdu.


Pliki turniejowe z informacją o liczbie uczestników z poszczególnych klubów:

Szachy klasyczne
 D10C10D12C12D14C14D18C18RAZEM
KSSSN Ursynów Warszawa030013007
KSz Polonia Warszawa281921211247
KSz SKOCZEK TROJAŃSKI111100015
KSz SzachMatek Warszawa020001003
KSz Warsaw Sharks Warszawa000401027
UKS ŻAGLE Warszawa000001012
UKS Caissa Warszawa4272133931475
UKS Czternastka Warszawa717583541362
UKS Gambit – Wesoła120101005
UKS SP 321 Warszawa – Bemowo011002059
UKS SPARTA Białołęka1500052922
UKSz Hetman Warszawa000100001
RAZEM166610379401057245

 

Szachy szybkie
 D7C7D10C10D12C12D14C14D18C18RAZEM
KSSSN Ursynów Warszawa00000012003
KSz Polonia Warszawa041511021001346
KSz SKOCZEK TROJAŃSKI00110000002
KSz SzachMatek Warszawa00030100004
KSz Warsaw Sharks Warszawa00010301038
UKS Caissa Warszawa356253114931685
UKS Czternastka Warszawa110514472641265
UKS Gambit – Wesoła01020001015
UKS SP 321 Warszawa – Bemowo020001030410
UKS SPARTA Białołęka121420030821
UKSz Hetman Warszawa00000001001
RAZEM52414551033936757250