adres: ul. Świeradowska 47, Warszawa 02-662 | NIP: 526-18-82-680
Konto bankowe: 07 2030 0045 1110 0000 0252 9060 BNP Paribas

Medaliści MMJ 2023 w szachach klasycznych, dziewcząt i chłopców w poszczególnych kategoriach wiekowych

Wyniki Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach klasycznych.

Grupa do 9 lat
klasyfikacja chłopców
1. Fuks Milan UKS Czternastka Warszawa 6.5
2. Zalewski Leon KSSSN Ursynów Warszawa 6.0
3. Bulkowski Franciszek UKS Caissa Warszawa 6.0
klasyfikacja dziewcząt
1 Radomska Nikola UKS Czternastka Warszawa 5.5
2 Grzeszczyk Laura UKS Czternastka Warszawa 5.0
3 Meshkova Valeriia KSz Polonia Warszawa 5.0


Grupa do 11 lat
klasyfikacja chłopców
1 Czech, Franciszek UKS Czternastka Warszawa 7.0
2 Bombiński Michał UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 5.5
3 Strus Mateusz UKS-STSz Sokołów Podlaski 5.5
klasyfikacja dziewcząt
1 Meshkova, Aleksandra KSz Polonia Warszawa 4.5
2 Kicińska Małgorzata UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.0
3 Jankiewicz Łucja KSz Polonia Warszawa 4.0


Grupa do 13 lat
klasyfikacja chłopców
1 Kisiel Dominik UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 6.0
2 Daniszewski Michał UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 5.5
3 Etut Filbert KSz Polonia Warszawa 5.0
klasyfikacja dziewcząt
1 Nurkiewicz Anna UKS Łady 5.0
2 Walewska Natalia UKS Czternastka Warszawa 5.0
3 Izafatava Kira KSz Polonia Warszawa 5.0


Grupa do 15 lat
klasyfikacja chłopców
1 Kowalski Witold KSz Polonia Warszawa 6.5
2 Żydok Ignacy UKS Czternastka Warszawa 5.5
3 Stachniak Stanisław KSz Polonia Warszawa 5.5
klasyfikacja dziewcząt
1 Lysiuk Valeryia KSz Polonia Warszawa 4.5
2 Kicińska Anna UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.5
3 Czarkowska Dalia UKS Czternastka Warszawa 4.5


Grupa do 18 lat
klasyfikacja chłopców
1 Klim Filip KSz Polonia Warszawa 6.0
2 Bartodziej Bartosz KSz Polonia Warszawa 5.0
3 Mossakowski Jakub KSz Warsaw Sharks Warszawa 5.0
klasyfikacja dziewcząt
1 Matskevich Varvara UKS Czternastka Warszawa 7.0
2 Kicińska Magdalena UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.0
3 Majewska Kamila KSz SzachMatek Warszawa 3.5

Udostępnij wpis: