adres: ul. Świeradowska 47, Warszawa 02-662 | NIP: 526-18-82-680
Konto bankowe: 07 2030 0045 1110 0000 0252 9060 BNP Paribas

Wyniki Mistrzostw Polski Dzieci

Wyniki Mistrzostw Polski Dzieci W Poroninie w dniach 28 kwietnia – 7 maja odbyły się Mistrzostw Polski dzieci w grupach wiekowych do lat 6-ciu, 7-iu i 8-iu zorganizowane przez UKS przy SP 8 Chrzanów.

Kluby Mazowieckie reprezentowały pięć zawodniczek i dwudziestu trzech zawodników z jedenastu klubów. Złote medale zdobyli Mateusz Rabiej (C-8) i Laura Grzeszczyk (D-8), a brązowe medale wywalczyli Wiktor Stańkowski (C-6) i Milan Fuks (C-8). Nasi zawodnicy w poszczególnych grupach zajęli następujące miejsca:

 


w grupie C-6:
3. Wiktor Stańkowski – UKS Czternastka Warszawa
5. Alan Radomski – UKS Czternastka Warszawa
8. Krystian Maćkowiak – UKS Czternastka Warszawa
18. Tomasz Witkowski – UKS Czternastka Warszawa
19. Jan Jastrzębski – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
Link do pełnych wyników http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_1283/results.html?tb=10_&l=pl

w grupie C-7
4. Ignacy Perz – UKS Czternastka Warszawa
11. Jakub Lewczuk – MTSz Mińsk Mazowiecki
20. Jan Borkowski – UKS SPARTA Białołęka
23. Cezary Kowalski – UKS SPARTA Białołęka
44. Jan Paziewski – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
52. Jakub Krasiewicz – UKS TSz Zieloni Zielonka
60. Aleksander Kuzka – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
Link do pełnych wyników http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_1284/results.html?l=pl&tb=10_

w grupie D-7
13. Oliwia Szmaus – UKS Czternastka Warszawa
Link do pełnych wyników http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_1286/results.html?l=pl&tb=10_

w grupie C-8
1. Mateusz Rabiej – UKS Łady
3. Milan Fuks – UKS Czternastka Warszawa
4. Wojciech Łoboda – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
16. Jan Borkowski – UKS SPARTA Białołęka
22. Cezary Łobacz – UKS Czternastka Warszawa
25. Julian Fajks – UKS TSz Zieloni Zielonka
54. Aleksander Michalski – KS SZACHOLANDIA
58. Michał Partyka – UKS Gambit – Wesoła
60. Jakub Krasiewicz – UKS TSz Zieloni Zielonka
77. Michał Dudek – UKS SP 321 Warszawa – Bemowo
80. Witold Ponikowski – UKS Sternik Pruszków
Link do pełnych wyników http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_1287/results.html?tb=10_&l=pl

w grupie D-8
1. Laura Grzeszczyk – UKS Czternastka Warszawa
10. Magdalena Kosiorek – UKS TSz Zieloni Zielonka
15. Liliana Owczarzak – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
22. Agata Kosiorek – UKS TSz Zieloni Zielonka
Link do pełnych wyników http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_1288/results.html?tb=10_&l=pl

Wszystkim zawodnikom, rodzicom, trenerom i klubom gratulujemy!

Udostępnij wpis: