adres: ul. Świeradowska 47, Warszawa 02-662 | NIP: 526-18-82-680
Konto bankowe: 07 2030 0045 1110 0000 0252 9060 BNP Paribas

Ponad setka młodzików i juniorów na Makroregionie w Bęsi

W dniach 17-23.09.2022 r. w Bęsi 105 zawodników i zawodniczek z województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego rywalizowało w Eliminacjach Międzywojewódzkich do MPM (WM+MA). Nasi zawodnicy wywalczyli 24 awanse (z 28 możliwych) do MPM i OOM w 2024 roku.

Awanse w poszczególnych grupach wywalczyli:


w grupie C-9

1             Julian Fajks                        UKS TSz Zieloni Zielonka
2             Jakub Sucharski                UKS Caissa Warszawa
3             Stanislav Lenkov              UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
4             Oskar Maćkowiak            UKS Czternastka Warszawa
5             Tomasz Wiekiera             UKS Czternastka Warszawa
6             Mateusz Pawlak               CKR SSz Grójec

w grupie D-9
1             Nikola Radomska             UKS Czternastka Warszawa
2             Liliana Owczarzak            UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
3             Weronika Trzcińska         UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
4             Magdalena Kosiorek       UKS TSz Zieloni Zielonka
5             Marcelina Magalska        UKS Łady
6             Valeriia Meshkova           KSz Polonia Warszawa

w grupie C-11
1             Michał Bombiński            UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
2             Wojciech Olejko               KS LAURA Chylice
3             Feliks Rutkowski               KS LAURA Chylice

w grupie D-11
1             Ewa Dąbrowska UKS Czternastka Warszawa
3             Aleksandra Meshkova    KSz Polonia Warszawa
4             Małgorzata Kicińska        UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

w grupie C-13
1             Kyrylo Niezhentsev          KSz Polonia Warszawa
2             Juliusz Klim                        KSz Polonia Warszawa
4             Tymoteusz Ładoń            UKS Czternastka Warszawa

w grupie D-13
2             Magdalena Malicka        UKS Czternastka Warszawa
3             Natalia Walewska            UKS Czternastka Warszawa
4             Hanna Łoboda                  UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

Zawodnikom i klubom gratulujemy.

Udostępnij wpis: