adres: ul. Świeradowska 47, Warszawa 02-662 | NIP: 526-18-82-680
Konto bankowe: 07 2030 0045 1110 0000 0252 9060 BNP Paribas

Kadra Wojewódzka Juniorów i Młodzików na 2024 rok

Załącznik nr 1 do Uchwały nr 2/2024 Zarządu Mazowieckiego Związku Szachowego z dn.15.02.2024 r.

Kadra Wojewódzka Młodzików na 2024 rok

Mazowieckiego Związku Szachowego (kadra do 10 lat)

 

A. Skład podstawowy:

1. RABIEJ Mateusz – UKS Łady Raszyn

2. GRZESZCZYK Laura – UKS Czternastka Warszawa

3. ŁOBODA Wojciech – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

4. FAJKS Julian – UKS TSz Zieloni Zielonka

5. RADOMSKA Nikola – UKS Czternastka Warszawa

6. SUCHARSKI Jakub – UKS Caissa Warszawa

7. OWCZARZAK Liliana – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

8. TRZCIŃSKA Weronika – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

9. LENKOV Stanislav – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

10. MAĆKOWIAK Oskar – UKS Czternastka Warszawa

11. KOSIOREK Magdalena – UKS TSz Zieloni Zielonka

12. WIEKIERA Tomasz – UKS Czternastka Warszawa

13. MAGALSKA Marcelina – UKS Łady Raszyn

14. PAWLAK Mateusz – CKR SSz Grójec

15. MESHKOVA Valeriia – KSz Polonia Warszawa

 

B. Rezerwowi:

16. WIERZBICKI Szymon – MTSz Mińsk Mazowiecki

17. KOSIOREK Agata – UKS TSz Zieloni Zielonka

18. KAMINSKI Aleksander – UKS SPARTA Białołęka

19. BULKOWSKI Franciszek – UKS Caissa Warszawa

20. PAZIEWSKA Marianna – UKS SPARTA Białołęka

21. TRZCIŃSKA Wiktoria – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

22. MARTELA Alan – TKKF PROMYK Ciechanów

 

Załącznik nr 1 do Uchwały nr 3/2024 Zarządu Mazowieckiego Związku Szachowego z dn.15.02.2024 r.

Kadra Wojewódzka Juniorów na 2024 rok
Mazowieckiego Związku Szachowego (kadra do 11-14 lat)

 

A. Skład podstawowy:

1. SUSKA Szymon – UKS Czternastka Warszawa

2. JANKIEWICZ Łucja – KSz Polonia Warszawa

3. DĄBROWSKA Ewa – UKS Czternastka Warszawa

4. NIEZHENTSEV Kyrylo – KSz Polonia Warszawa

5. MESHKOVA Aleksandra – KSz Polonia Warszawa

6. BOMBIŃSKI Michał – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

7. KLIM Juliusz – KSz Polonia Warszawa

8. KICIŃSKA Małgorzata – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

9. OLEJKO Wojciech – KS LAURA Chylice

10. RUTKOWSKI Feliks – KS LAURA Chylice

 

B. Rezerwowi:

11. Tymoteusz – UKS Czternastka Warszawa

12. MALICKA Magdalena – UKS Czternastka Warszawa

13. WALEWSKA Natalia – UKS Czternastka Warszawa

14. ŁOBODA Hanna – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

15. JAGODZIŃSKI Jaromir – UKS Łady Raszyn

 

 

Prezes Zarządu MZSzach

Agnieszka Brustman

Udostępnij wpis: