adres: ul. Świeradowska 47, Warszawa 02-662 | NIP: 526-18-82-680
Konto bankowe: 07 2030 0045 1110 0000 0252 9060 BNP Paribas

Kadra juniorów i młodzików 2023

Skład Wojewódzkiej kadry

Kadra Wojewódzka Młodzików na 2023 rok Mazowieckiego Związku Szachowego (kadra do 10 lat)

A. Skład podstawowy:
1. Eryk EJSYMONT – UKS Łady Raszyn
2. Łucja JANKIEWICZ – KSz Polonia Warszawa
3. Zofia MALCZEWSKA – UKS Czternastka Warszawa
4. Franciszek SERAFIN – UKS Czternastka Warszawa
5. Wojciech OLEJKO – KS LAURA Chylice
6. Franciszek CZECH – UKS Czternastka Warszawa
7. Aleksander KOGUT – KSz Polonia Warszawa
8. Jeremi ŁADOŃ – UKS Czternastka Warszawa
9. Antoni ZAWADZKI – KS Legion Legionowo
10. Marianna PAZIEWSKA – KSz Skoczek Trojański Warszawa
11. Magdalena KOSIOREK – UKS TSz Zieloni Zielonka
12. Piotr KACZMAREK – UKS Czternastka Warszawa
13. Brajan TRZCIŃSKI – UKS HETMAN Puszcza Mariańska

B. Rezerwowi:
14. Tymoteusz SIEMIŃSKI – UKS TSz Zieloni Zielonka
15. Simon RAJLICH – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
16. Stanisław SZUSZKIEWICZ – UKS Caissa Warszawa
17. Leon KOTECKI – UKS TSz Zieloni Zielonka
18. Jan GAWRYLUK – UKS TSz Zieloni Zielonka
19. Szymon WIERZBICKI – MTSz Mińsk Mazowiecki



Kadra Wojewódzka Juniorów na 2023 rok Mazowieckiego Związku Szachowego (kadra do 11-14 lat)

A. Skład podstawowy:
1. Anna NURKIEWICZ – UKS Łady Raszyn
2. Blanka EJSYMONT – UKS Łady Raszyn
3. Magdalena MALICKA – UKS Czternastka Warszawa
4. Szymon SUSKA – UKS Czternastka Warszawa
5. Feliks RUTKOWSKI – KS LAURA Chylice
6. Anna KICIŃSKA – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki
7. Natalia WALEWSKA – UKS Czternastka Warszawa
8. Kira IZAFATAVA – KSz Polonia Warszawa
9. Dalia CZARKOWSKA – UKS Czternastka Warszawa
10. Bartosz BARTODZIEJ – KSz Polonia Warszawa

B. Rezerwowi:
11. Tymoteusz ŁADOŃ – UKS Czternastka Warszawa
12. Krzysztof URYCH – KSz Polonia Warszawa
13. Adam MROCZKOWSKI – KSz Polonia Warszawa
14. Antoni OLSZEWSKI – UKS TSz Zieloni Zielonka
15. Hanna ŁOBODA – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Mazowiecki

Udostępnij wpis: