^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Logowanie

I szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Kurpiewski, Sławomir KSz "Skoczek" Siedlce 6 9
2 Piński, Jan KU AZS UW w Warszawie II 5 5
3 Toczek, Grzegorz UKS Szachylice Chylice I 4,5 3
3 Skawinski, Arkadiusz KS "Entropia" NZSPW Warszawa 4,5 7
5 Malec, Sebastian MKS "Polonia" Warszawa III 4 2
6 Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki I 3,5 4

 

II szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Jarmuła, Łukasz MKS "Polonia" Warszawa III 7 2
2 Maciąga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka I 6,5 1
3 Paterek, Michal KS "Entropia" NZSPW Warszawa 5 7
4 Brewczynski, Robert MTSz Mińsk Mazowiecki I 4 4
5 Królikowski, Ryszard KU AZS UW w Warszawie II 4 5
6 Zaczek, Jonathon UKSz "Hetman" Warszawa 3 6

 

III szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka I 6 1
2 Szewczyk, Mariusz MKS "Polonia" Warszawa III 6 2
3 Liberadzki, Slawomir KU AZS UW w Warszawie II 5,5 5
4 Wojtaszewski, Piotr UKS Szachylice Chylice I 5 3
5 Parol, Paweł MTSz Mińsk Mazowiecki I 5 4
6 Kędzierski, Sławomir UKSz "Hetman" Warszawa 3 6

 

IV szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Winiarski, Mikołaj UKS Szachylice Chylice I 7 3
2 Jozwik, Jacek MTSz Mińsk Mazowiecki I 7 4
3 Chomczyk, Marek MKS "Polonia" Warszawa III 6,5 2
4 Moskwiński, Tadeusz UKS TSz Zieloni Zielonka I 5,5 1
5 Kaliszewski, Tomasz KU AZS UW w Warszawie II 4 5
6 Sikorski, Tomasz KSz "Skoczek" Siedlce 3,5 9

 

V szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Różycki, Bartłomiej UKS Szachylice Chylice I 5 3
2 Pająk, Jakub KS "Entropia" NZSPW Warszawa 5 7
3 Staroszczyk, Mateusz UKS TSz Zieloni Zielonka I 4,5 1
4 Maciejewski, Andrzej MKS "Polonia" Warszawa III 4,5 2
5 Borowy, Cezary UKSz "Hetman" Warszawa 4,5 6
6 Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka I 4 1

 

VI szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt M-sce drużyny
1 Pastuszko, Kinga MKS "Polonia" Warszawa III 9 2
2 Litwiniec, Miroslawa KS "Entropia" NZSPW Warszawa 7,5 7
3 Herman, Monika UKS Szachylice Chylice I 6,5 3
4 Rogulska, Monika UKS TSz Zieloni Zielonka I 5,5 1
5 Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki I 3,5 4
6 Pazderska, Magdalena KSz "Roszmeni" Piastów 3,5 8

Czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Wesprzyj MZSzach

Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże"

Obóz MZSzach

Aktywność

Odwiedza nas 455 gości oraz 0 użytkowników.

Sklep Caissa

Copyright © 2021 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy