^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Obóz MZSzach

Zarząd od 15.09.2017

Robert Krasiewicz Prezes   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ryszard Królikowski Wiceprezes   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Waldemar Dudziński     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Koseski     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jerzy Moraś     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Teresa Osypiuk     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komisja Rewizyjna:

Paweł Rymarowicz - Przewodniczący
Sławomir Liberadzki
Marian Rutkowski

 

Zarząd 16.03.2014-15.09.2017

Ryszard Królikowski Prezes    
Waldemar Dudziński Wiceprezes    
Andrzej Koseski Wiceprezes    
Robert Krasiewicz Skarbnik    
Paweł Sujkowski Sekretarz    
Cezary Domińczak      
Sławomir Liberadzki      
Dariusz Różycki      

 

Komisja rewizyjna

Andrzej Dobrowolski - Przewodniczący
Sławomir Fundowicz
Maciej Pac

 

Komisja Statutowa

Cezary Domińczak

 

Komisja Wyróżnień i Dyscypliny

Andrzej Koseski

 

Komisja d/s Szkolenia Dzieci i Młodzieży

Sławomir Liberadzki i Robert Krasiewicz 

 

 

Zarząd 15.05.2010-16.03.2014

Andrzej Dobrowolski

Prezes

Waldemar Dudziński

Wiceprezes  - od 06.2013

Ryszard Królikowski

Wiceprezes - od 06.2013

Robert Krasiewicz

Skarbnik

Krzysztof Parol

Sekretarz - od 06.2013

Krzysztof Chęciak

 

Józef Flaziński

 

+ Bogumił Paterek

 + 27.09.2011

Marek Prus

 

Wiesław Wójcik

 

Maciej Jankiewicz

rezygnacja 22.05.2012

 

Komisja rewizyjna 2010-2014

Sławomir Fundowicz - Przewodniczący
Maciej Pac
Jacek Sieczkowski  

 

 

 

 

Copyright © 2018 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy