^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Z kalendarza

Pn Lip 13
Szachowe pólkolonie English&Chess i Chess&Art dla dzieci w wieku 7-12 lat
Cz Lip 16 @09:00
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach 2020
Pt Lip 17 @09:00
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach 2020
Śr Lip 22 @09:00
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 Szachy klasyczne
Cz Lip 23 @09:00
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 Szachy klasyczne
Pt Lip 24 @09:30
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 Szachy szybkie
Pn Lip 27
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Wt Lip 28
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Śr Lip 29
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Cz Lip 30
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Cz Lip 30 @10:00
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020
Pt Lip 31
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Pt Lip 31 @10:00
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020
Pn Wrz 21 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
Wt Wrz 22 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
Śr Wrz 23 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
Cz Wrz 24 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
Pt Wrz 25 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
So Wrz 26 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
N Wrz 27 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13

Poniżej są wymienieni tegoroczni medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych (06-09.08.2015, Katowice) reprezentujący kluby z Mazowsza.

Pełne wyniki na stronie zawodów.

 

Szachy szybkie:

Dziewczęta:

- do lat 14, medal złoty; Joanna Kaczmarska (KSz Polonia Warszawa)

- do lat 18, brązowy; Kinga Pastuszko (KSz Polonia Warszawa)

Chłopcy:

- do lat 8, złoty; Bartosz Fiszer (UKS SP 321 Warszawa – Bemowo)

            brązowy; Michał Zgorzelski (UKS Czternastka Warszawa)

- do lat 12, srebrny; Daniel Sanz Wawer (UKS Czternastka Warszawa)

- do lat 16, srebrny; Mikołaj Winiarski (KS Laura Chylice)

 

Szachy błyskawiczne:

Dziewczęta:

- do lat 14, srebrny; Joanna Kaczmarska (KSz Polonia Warszawa)

Chłopcy:

- do lat 8, srebrny; Bartosz Fiszer (UKS SP 321 Warszawa – Bemowo)

- do lat 10, srebrny; Tymon Czernek (UKS Czternastka Warszawa)

- do lat 12, brązowy; Daniel Sanz Wawer (UKS Czternastka Warszawa)

Obóz MZSzach

Sklep Caissa

Copyright © 2020 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy