^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Obóz MZSzach

 

Sukcesy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży!

 

Szereg bardzo wartościowych wyników osiągnęli zawodnicy reprezentujący kluby Mazowsza na MP Juniorów do lat 12 i 14, rozgrywanych w ramach OOM w Sportach Umysłowych, Podlasie 2015 w dniach 08-14.04.2015 w Suwałkach.

 

Dziewczęta do lat 12:

3 miejsce i brązowy medal MP : Maria Malicka (UKS MDK Otwock)

4 miejsce: Klaudia Paździerz (UKS Czternastka Warszawa)

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1337/

 

Chłopcy do lat 12:

2 miejsce i srebrny medal MP: Daniel Sanz Wawer (UKS Czternastka Warszawa)

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1335/

 

Dziewczęta do lat 14:

5 miejsce: Joanna Kaczmarska (UKSz TSz Zieloni Zielonka)

11 miejsce: Pola Mościcka (KS Laura Chylice)

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1338/

 

Chłopcy do lat 14:

2 miejsce i srebrny medal MP: Patryk Chylewski (KS Laura Chylice)

4 miejsce: Igor Kowalski (KSz Polonia Warszawa)

14 miejsce: Jan Kokoszczyński (LKS Lotos Jabłonna)

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_1336/

 

W/w uzyskali automatycznie awans na przyszłoroczne MP w swoich rocznikach.

 

Ponadto zgodnie z siatką punktową ujętą w Regulaminie zawodów prowadzona była klasyfikacja wojewódzka i klubowa, do której swój wkład też mieli wymienieni poniżej:

 

D12:

9 m. Aleksandra Tarka (UKS Czternastka Warszawa)

12 m. Paulina Paździerz (UKS Czternastka Warszawa)

29 m. Alicja Słoniewska (KU AZS UW w Warszawie)

 

C 12:

9 m. Szymon Poziomkowski (UKS SP 321 Warszawa – Bemowo)

11 m. Ziemowit Ossoliński (KSz Polonia Warszawa)

19 m. Jonasz Baum (UKS Czternastka Warszawa)

20 m. Jan Golecki (KS Laura Chylice)

25 m. Michał Redzisz (KS Laura Chylice)

30 m. Mateusz Bujalski (UKS Czternastka Warszawa)

 

D14:

15 m. Matylda Ossolińska (KSz Polonia Warszawa)

36 m. Aleksandra Michalska (KSz Polonia Warszawa)

 

C14:

18 m. Kacper Jarzębowski (UKS Czternastka Warszawa)

23 m. Kosma Pacan-Milej (KSz Polonia Warszawa)

27 m. Przemysław Laszczak (MTSz Mińsk Mazowiecki)

32 m. Jakub Fus (UKS Czternastka Warszawa)

 

W klasyfikacji województw Mazowieckie zajęło miejsce pierwsze.

W klasyfikacji klubowej UKS Czternastka Warszawa zajął miejsce pierwsze.

Szczegóły: http://www.oompodlasie.pl/

 

Gratulacje !!

Copyright © 2018 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy