^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Obóz MZSzach

OLM20172018

Regulamin

Komunikat organizacyjny

Plik turniejowy

Protokół meczowy (.pdf, .doc). 

Zapisy partii:
R01
R02
R03
R04
R05
R06
R07
R08
Rundy 1-8

 

GRUPA B
Lp Nazwa drużyny
1 KS Laura Chylice
2 UKS TSz Zieloni Zielonka
3 KS Entropia NZSPW Warszawa II
4 Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa
5 Skoczek Trojański - Draupnir
6 UKS Hetman Puszcza Mariańska II
7 KS Legion Legionowo II
8 KSz Polonia Warszawa

 

Terminarz - grupa A

I - 3.12 I - 10:00 Entropia I Entropia I-Gostmat
AS-Hetman PM I
Rock Rock-Przedskoczek
Legion I-Żagle
II - 14:30 AS-Entropia I
Hetman PM I-Gostmat
Przedskoczek-Legion I
Żagle-Rock
II - 7.01 III - 10:00 Hetman PM I Entropia I-Przedskoczek
Hetman PM I-Żagle
AS Gostmat-Rock
AS-Legion I
IV - 14:30 Przedskoczek-Hetman PM I
Żagle-Entropia I
Rock-AS
Legion I-Gostmat
III - 4.02 V - 10:00 Legion I Entropia I-Rock
Legion I-Hetman PM I
Żagle Przedskoczek-Gostmat
Żagle-AS
VI - 14:30 Legion I-Entropia I
Hetman PM I-Rock
Gostmat-Żagle
AS-Przedskoczek
IV - 18.02 VII - 10:00 Laura Gostmat-AS
Rock-Legion I
Laura Przedskoczek-Żagle
Entropia I-Hetman PM I
VIII - 14:30 Półfinały Półfinały
V - 4.03 IX - 10:00 Hetman PM Dwurundowe mecze o miejsca 1-2, 3-4, 5-6, ….
X - 14:30

 

Terminarz - grupa B

I - 3.12 I - 10:00 DGW DGW-Laura
Hetman PM II-Entropia II
Polonia Polonia-Zieloni
Draupnir-Legion II
II - 14:30 Hetman PM II-DGW
Entropia II-Laura
Zieloni-Draupnir
Legion II-Polonia
II - 7.01 III - 10:00 DGW DGW-Zieloni
Entropia II-Legion II
Laura Laura-Polonia
Hetman PM II-Draupnir
IV - 14:30 Zieloni-Entropia II
Legion II-DGW
Polonia-Hetman PM II
Draupnir-Laura
III - 4.02 V - 10:00 DGW DGW-Polonia
Draupnir-Entropia II
Hetman PM II Zieloni-Laura
Legion II-Hetman PM II
VI - 14:30 Draupnir-DGW
Entropia II-Polonia
Laura-Legion II
Hetman PM II-Zieloni
IV - 18.02 VII - 10:00 Laura Laura-Hetman PM II
Polonia-Draupnir
Laura Zieloni-Legion II
DGW-Entropia II
VIII - 14:30 Półfinały Półfinały
V - 4.03 IX - 10:00 Hetman PM Dwurundowe mecze o miejsca 1-2, 3-4, 5-6, ….
X - 14:30

 

 

 

 Drużyny

Drużyna Kierownik Kapitan Sala gry Uwagi
Zieloni Robert Krasiewicz
501 353 085
robert.krasiewicz()gmail.com 
Maciej Kowalec
506 659 852
z-ca Maciej Syrkiewicz
608 694 220
ul. Łukasińskiego 1/3
Zielonka
 
Hetman PM I Jarosław Wrzodak
796 531 496
JarekWrzodak()wp.pl
Jarosław Wrzodak GOK Puszcza Mariańska
Sobieskiego 36
 
Hetman PM II Mariusz Seliga
796 771 602
mariuszseliga1980()wp.pl
Mariusz Seliga GOK Puszcza Mariańska
Sobieskiego 36
 
Żagle Daniel Frączek
509 511 193
danielfraczek()mail.com
January Jedynak
791 666 764

Pożaryskiego 28 wejście od ulicy Żegańskiej MIędzylesie  
Rock Ryszard Królikowski
501 493 797
riki()n-s.pl 
Ryszard Królikowski Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku
ul. Pułtuska 35
 
Gostmat Waldemar Dudziński
604 927 989
waldekdudzinski()op.pl
Dominik Wypych
domin.poczta()gmail.com
z-ca Krzysztof Radecki
880 915 497
z-ca Radosław Czajkowski
724 421 808
n/d  
DGW I Włodzimierz Prażmowski
602 509 928
ukszhetman.kdgw()gmail.com
Włodzimierz Prażmowski Al. Niepodległości 141
sala 607A
 
Draupnir Jakub Pająk
725 270 362
kubapajak()o2.pl
Paweł Kozioł
507 217 770
pp.koziol()gmail.com
n/d  
Przedskoczek Jakub Pająk

Jakub Pająk
z-ca Monika Barańska
534 444 400
baranskamonika1()gmail.com
n/d  
Entropia I Maciej Pac
660 406 002
mpac()vp.pl
Zawodnik z I szachownicy Koszykowa 75
Warszawa
 
Entropia II Maciej Pac Zawodnik z I szachownicy n/d  
AS Zbigniew  Klein
698 280 003
zibi581()vp.pl
Dariusz  Magierski
24 366 38 39
dariuszmagierski()vp.pl
z-ca Sebastian  Radwański
690 425 984
sebastianradwanski()interia.pl
Sienkiewicza 32
Płock
 
Polonia Cezary Kaczmarski
880 000 780
dor2004()poczta.onet.pl
Cezary Kaczmarski Konwiktorska
Warszaawa
 
Legion I Łukasz Miętek
500 472 474, lukasz.mietek()onet.eu
Łukasz Mietek
z-ca Marek Sokołowski
504-155-537
Arena Legionowo
ul. Bolesława Chrobrego 50B
 
Legion II Łukasz Miętek
500 472 474, lukasz.mietek()onet.eu
Leszek Nawalaniec
727 028 462
pulpfictionplayer()gmail.com
Arena Legionowo
ul. Bolesława Chrobrego 50B
 
Laura Bartłomiej Różycki
606 821 876
bartekrozycki19()gmail.com
Patryk Chylewski
792 724 066
patryk.chylewski()gmail.com
Chylice, Dworska 2
SP im. Ks. Jana Twardowskiego
 

 

W - brak wpisowego
S - brak składu

 

 

 

Klub Rezerwowi Walkowery meczowe Walkowery Zapłacono Pozostało do zapłaty
        0  
KS Entropia NZSPW Warszawa 140 400 150 0 690
KS Legion Legionowo 100 0 0 0 100
KSz Skoczek Trojański 80 0 0 0 80
KS Laura Chylice 320 0 100 0 420

Podkategorie

Copyright © 2018 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy