^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Z kalendarza

N Sty 21 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Sty 21 @11:00
Blitz o Puchar Dyrektora Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury
Pt Sty 26 @10:00
Ferie z ELO
Pt Sty 26 @18:00
Wieczór z szachami w Akumulatorze
So Lut 03 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
So Lut 03 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z rankingiem PZszach od 1250)
So Lut 03 @10:00
I Turnieje WCK Anin
N Lut 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Lut 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 04 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
So Lut 10 @10:00
Turniej zawodnicy od rank. 1250
So Lut 10 @10:00
Turniej dla Dzieci z 2010r i młodsze
So Lut 10 @10:00
I Turnieje Grand Prix SP 353 Wesoła
N Lut 11 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 11 @10:00
Turniej Zawodnicy bez kategorii oraz z V kategorią szachową.
N Lut 11 @10:00
Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Szachach szybkich - Zielonka 2018
So Lut 17 @10:00
Turniej Fide Elo do 1399
So Lut 17 @10:00
Turniej Fide Elo 1400-2199
So Lut 17 @10:00
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne
N Lut 18
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 18
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Lut 18 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 18 @10:00
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne
So Lut 24 @10:00
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt
N Lut 25 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 25 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych
N Mar 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Mar 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
So Mar 24
Kurs sędziowski na klasy okręgowe
So Maj 12
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków

Aktuaności

Zestawienie opłat za OLM 2016/2017

 

Lp. Klub Rezerwowi Walkowery Razem
1 KS "Entropia" NZSPW Warszawa 360 100 460
2 KS LAURA Chylice 200   200
3 KS Legion Legionowo 60   60
4 LKS Lotos Jabłonna 20   20
5 PKS MAT Białołęka 240 100 340
6 UKS Hetman Puszcza Mariańska 40   40
7 UKS Roszada Radom 0   0
8 UKS TSz Zieloni Zielonka 80   80
9 UKS ŻAGLE Warszawa 120   120
10 UKSz Hetman Warszawa 80   80
11 Żbik Nasielsk 20   20

W zakończonych 5 lutego zwyciężyła drużyna Laura Chylice pokonując w finałowym dwumeczy Zielonych Zielonka, w meczu o trzecie miejsce Żbik Nasielsk wygrał z Hetmanem Warszawa.

Gratulujemy zwycięzcom.

W rozgrywkach wystartowało 13 drużyn, w tym kilka po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach liczba startujących będzie rosnąc.

Szczegółowe wyniki znajdują się w serwisie chessarbiter.

Mecze o I miejsce pomiędzy drużynami Laury i Zielonych odbędą się w Warszawa przy ulice Szadkowskiego 3, 4 lutego. Godziny rozpoczęcia rund bez zmian,

Regulamin

Komunikat organizacyjny

Plik turniejowy

 

Zapisy partii:

Runda 1
Runda 2
Runda 3
Runda 4
Runda 5
Runda 6
Runda 7
Runda 8
Runda 9
Runda 10
Plik zbiorczy po 8 rundach
 
Poprzednie edycje

Terminarz

I faza

Termin Runda GRUPA  A:
Entropia I
Roszada
Laura
Mat I
Żagle
Hetman PM
Grupa B:
Zieloni
Hetman Wwa
Entropia II
Żbik
Mat II
Lotos
Legion
I - 11.12 I - 10:00 Laura Entropia
II - 14:30
II - 8.01 III - 10:00 Laura Zieloni
IV - 14:30

 

II faza - system pucharowy - miejsca I - VIII 

Termin Runda gospodarz mecze gospodarz mecze gospodarz mecze gospodarz mecze
III - 15.01 V - 10:00 Żagle  Mat I - Hetman Wwa
Laura - Mat II
Roszada Zieloni - Roszada Entropia Żbik- Entropia II    
VI - 14:30 Mat II - Laura
Hetman Wwa-Mat I
Roszada - Zieloni Entropia II - Żbik  
IV - 29.01 VII - 10:00 Zieloni Zieloni - Hetman Wwa Żbik Laura - Żbik Mat I Mat I - Roszada
Entropia II - Mata II
   
VIII - 14:30 Hetman Wwa - Zieloni Żbik - Laura Roszada - Mat I
Mat II - Entropia II
 
V - 5.02 IX - 10:00 Zieloni
(zmiana termin 4.02)

Zieloni-Laura Hetman Wwa Żbik-Hetman WWa

Roszada Mat II - Roszada Mat I Entropia II - Mat I
X - 14:30 Laura-Zieloni Hetman Wwa-Żbik

Roszada - Mat II Mat I - Entropia II

 

II faza - system kołowy - miejsca IX-XIII

Termin Runda Gospodarz Mecze
III - 15.01 V - 10:00 Żagle Żagle-Lotos
Legion-Entropia III
VI - 14:30 Lotos-Legion
Hetman PM-Żagle
IV - 29.01 VII - 10:00 Hetman PM Legion-Hetman PM
Entropia III-Lotos
VIII - 14:30 Hetman PM-Entropia III
Żagle-Legion
V - 5.02 IX - 10:00 Entropia Entropia III-Żagle
Lotos-Hetman PM

 

 

 

 

 Drużyny

Drużyna Kierownik Kapitan Sala gry Uwagi
Entropia I
Maciej Pac
660 406 002
mpac()vp.pl
Zawodnik z
I szachownicy
Wybrzeże Kościuszkowskie 41
Warszawa, Al. Jerozolimskie 49
PZSzach
 
Entropia II
Maciej Pac
660 406 002
mpac()vp.pl
Zawodnik z
I szachownicy
Wybrzeże Kościuszkowskie 41
Warszawa. Al. Jerozolimskie 49
PZSzach
 
Hetman Wwa Krzysztof Sacharewicz
664 260 650
ukszhetman.kdgw()gmail.com
Krzysztof Sacharewicz
664 260 650
krzysztofsacharewicz()gmail.com
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych,
ul. Księcia Bolesława 6, 
01-494 Warszawa Bemowo
Żbik Włodzimierz Kwiatkowski
501 512 936
wlodzimierz-kwiatkowski()wp.pl
Włodzimierz Kwiatkowski Sportowa 28
Stadion Miejski
Nasielsk
 
Mat I Maciej Kowalec
506 659 852
maciek1313()onet.eu
January Jedynak 791666764
january.jedynak()gmail.com
z-ca Igor Litner 517321799
Myśliborska 100
I piętro, sala 4
Warszawa
 
Mat II Maciej Kowalec
506 659 852
maciek1313()onet.eu
Tymoteusz Seń 533456930
senie()poczta.onet.pl
z-ca Filip Grodecki 668307160
Myśliborska 100
I piętro, sala 4
Warszawa
 
Zieloni Robert Krasiewicz
501 353 085
robert.krasiewicz()gmail.com
z-ca Maciej Kowalec
Robert Krasiewicz
z-ca Maciej Kowalec
506 659 852
maciek1313()onet.eu
Zielonka, Łukasińskiego 1/3
ul.Szadkowskiego 3, 
(szkoła podstawowa)
Warszawa - Bemowo
Lotos Kaczmarczyk Marcin
505 157 496
m.kaczmarczyk.legionowo()gmail.com
z-ca Dariusz Wójcikiewicz
Marcin Kaczmarczyk
Dariusz Wójcikiewicz
603 229 358
dwojcikiew()interia.pl
n/d  
Hetman PM Dariusz Koliński
506 118 979
dariusz.kolinski28()gmail.com
Kajetan Więckowski
668 733 889
pw_momo()wp.pl
GOK, Sobieskiego 36
wejście od Konstytucji 3 Maja
Puszcza Mariańska
 
Legion Łukasz Miętek
500 472 474
lukasz.mietek()onet.eu
Łukasz Miętek
z-ca Piotr Jaskowski
692 035 426
n/d
Laura
Bartłomiej Różycki
606 821 876
bartekrozycki19()interia.pl
Patryk Chylewski
792724066
Patryk.chylewski()gmail.co
Gimnazjum ZSP
Dworska 2
Chylice (Piaseczno)
Żagle Bartłoniej Heberla 723501021
heberla()gmail.com
z-ca Daniel Frączek
z-ca Ewa Przeździecka
Bartłoniej Heberla
z-ca Daniel Frączek 509511193
danielfraczek()mail.com
z-ca Ewa Przeździecka
Gimnazjum Stowarzyszenia
Sternik, 3 Maja 129
05-400 Józefów
 
Roszada
Marek Niedźwiecki
507 434 079
marek_niedzwiecki()op.pl
Marek Niedźwiecki

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20
ul. Malenicka 29
Radom
 

 

W - brak wpisowego
Z - zaległości z poprzednich edycji ligi
S - brak składu

 

 

 

Copyright © 2018 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy