^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Z kalendarza

N Sty 21 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Sty 21 @11:00
Blitz o Puchar Dyrektora Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury
Pt Sty 26 @10:00
Ferie z ELO
Pt Sty 26 @18:00
Wieczór z szachami w Akumulatorze
So Lut 03 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
So Lut 03 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z rankingiem PZszach od 1250)
So Lut 03 @10:00
I Turnieje WCK Anin
N Lut 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Lut 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 04 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
So Lut 10 @10:00
Turniej zawodnicy od rank. 1250
So Lut 10 @10:00
Turniej dla Dzieci z 2010r i młodsze
So Lut 10 @10:00
I Turnieje Grand Prix SP 353 Wesoła
N Lut 11 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 11 @10:00
Turniej Zawodnicy bez kategorii oraz z V kategorią szachową.
N Lut 11 @10:00
Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Szachach szybkich - Zielonka 2018
So Lut 17 @10:00
Turniej Fide Elo do 1399
So Lut 17 @10:00
Turniej Fide Elo 1400-2199
So Lut 17 @10:00
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne
N Lut 18
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 18
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Lut 18 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 18 @10:00
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne
So Lut 24 @10:00
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt
N Lut 25 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lut 25 @10:00
Zimowy turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2010 r. i młodszych
N Mar 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Mar 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
So Mar 24
Kurs sędziowski na klasy okręgowe
So Maj 12
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków

Liga20172018

Regulamin

Komunikat organizacyjny

Protokół meczowy (.pdf, .doc).

Zapisy partii:
R01 - brak: Entropia-Hetman, STW-Zieloni 
R02 - brak Hetman-As, Skoczek S.-STW

 Terminarz 

Termin Runda gospodarz mecze gospodarz mecze gospodarz mecze
I - 3.12 I - 10:00 Roszada Roszada-Laura Hetman Wwa Entropia-Hetman Wwa

Polonia STW-Zieloni
Polonia-Skoczek S.
II - 14:30   Hetman Wwa-AS Skoczek S.-STW
Zieloni-Polonia
II - 7.01 III - 10:00 Skoczek S. Skoczek S.-Zieloni Hetman Wwa Hetman Wwa-STW

Entropia Roszada-Entropia
Laura-AS
IV - 14:30   Polonia-Hetman Wwa

AS-Roszada
Entropia-Laura
III - 4.02 V - 10:00 AS AS-Entropia Laura STW-Roszada
Polonia-Laura
Hetman Wwa Zieloni-Hetman Wwa

VI - 14:30   Laura-STW
Roszada-Polonia
Hetman Wwa-Skoczek S.
IV - 18.02 VII - 10:00     Laura Roszada-Zieloni
Laura-Skoczek S.
Entropia Entropia-STW
AS-Polonia
VIII - 14:30   Skoczek S.-Roszada
Zieloni-Laura
Polonia-Entropia
STW-AS
V - 4.03 IX - 10:00 GOK
Puszcza Mariańska
Sobieskiego 36
  GOK
Puszcza Mariańska
Sobieskiego 36
Zieloni-Entropia
Skoczek S.-AS
GOK
Puszcza Mariańska
Sobieskiego 36
Hetman Wwa-Roszada

X - 14:30 STW-Polonia AS-Zieloni
Entropia-Skoczek S.
Laura-Hetman Wwa

 

 Drużyny

Drużyna Kierownik Kapitan Sala gry Uwagi
Entropia Maciej Pac
660 406 002
mpac()vp.pl
Agata Trybuła  ul. Koszykowa 75 
Wybrzeże Kościuszkowskie 41
biurowiec Innogy Polska
Warszawa
 
Skoczek S. Zdzisław Stefanoff
515 289 533
Zdzislawstefanoff()interia.pl
Sławomir Kurpiewski
668 212 576
slawkurp()uph.edu.pl
SP 6
Sienkiewicza 49
Siedlce
 
Hetman Wwa Krzysztof Sacharewicz
664260650
krzysztofsacharewicz()gmail.com
Krzysztof Sacharewicz Al. Niepodległości 141
sala 607A
Warszawa
 
STW Jakub Pająk
725 270 362
kubapajak()o2.pl
Paweł Maj
661 788 545
pokerwne()gmail.com
z-ca Jacek Szwaj
888 526 062
jacek.szwaj()gmail.com
n/d  
Polonia Cezary Kaczmarski
880 000 780
dor2004()poczta.onet.pl
Cezary Kaczmarski klub MKS Polonia Warszawa Konwiktorska 6 (wejście od ul. Bonifraterskiej)   
Zieloni Robert Krasiewicz
501 353 085
robert.krasiewicz()gmail.com 
Sebastian Sentowski
503 914 686
z-ca Michał Markiewicz
668 817 101
ul. Brzozy-Brzeziny 25A
Zielonka
 
Roszada Marek NIedźwiecki
507 434 079
marek_niedzwiecki()op.pl
Marek NIedźwiecki
z-ca Konrad Skorża
792 050 772
konrad.skorza()interia.pl
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20
ul. Malenicka 29
Radom
 
AS Zbigniew Klein
698 280 003
zibi581()vp.pl
Mirosław Gawroński
536 432 063
mfgawronski()gmail.com
z-ca Kamil  Borkowski
506 637 725
agnieszka9966()interia.pl
Sienkiewicza 32
Płock
 
Laura Victoriano Sanz Losada
513 086 990
victorsanz()yahoo.com
Marek Redzisz
602 198 153
Marekredzisz()poczta.Onet.pl
Chylice, Dworka 2
SP im.Ks. Jana Twardowskiego
 

 

W - brak wpisowego
S - brak składu

 

 

 

Copyright © 2018 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy