^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Z kalendarza

Pn Lip 13
Szachowe pólkolonie English&Chess i Chess&Art dla dzieci w wieku 7-12 lat
Cz Lip 16 @09:00
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach 2020
Pt Lip 17 @09:00
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach 2020
Śr Lip 22 @09:00
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 Szachy klasyczne
Cz Lip 23 @09:00
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 Szachy klasyczne
Pt Lip 24 @09:30
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 Szachy szybkie
Pn Lip 27
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Wt Lip 28
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Śr Lip 29
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Cz Lip 30
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Cz Lip 30 @10:00
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020
Pt Lip 31
Szachowe pólkolonie z językiem japońskim Japanese&Chess dla dzieci w wieku 7-12 lat
Pt Lip 31 @10:00
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020
Pn Wrz 21 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
Wt Wrz 22 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
Śr Wrz 23 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
Cz Wrz 24 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
Pt Wrz 25 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
So Wrz 26 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13
N Wrz 27 @14:00
Eliminacje Międzywojewódzkie MA - WM - D9/11/13, C9/11/13

 

Termin Runda gospodarz mecze gospodarz mecze gospodarz mecze
I - 13.01 I - 10:00 Otwock II Otwock II-Otwock I Polonia Polonia-Skoczek
Hetman-MTSz
Szachylice Szachylice-Agape
Entropia-Roszmeni
II - 14:30   MTSz-Polonia
Skoczek-Hetman
Roszmeni-Szachylice
Agape-Entropia
II - 20.01 III - 10:00 Agape Agape-Roszmeni Skoczek Skoczek-Szachylice
MTSz-Entropia
Otwock I Otwock II-Polonia
Otwock I-Hetman
IV - 14:30   Entropia-Skoczek
Szachylice-MTSz
Hetman-Otwock II
Polonia-Otwock I
III - 27.01 V - 10:00 Polonia Polonia-Hetman Entropia Szachylice-Otwock II
Entropia-Otwock I
Agape Agape-Skoczek
Roszmeni-MTSz
VI - 14:30   Otwock I-Szachylice
Otwock II-Entropia
MTSz-Agape
Skoczek-Roszmeni
IV - 17.02 VII - 10:00 Skoczek Skoczek-MTSz Otwock II Otwock II-Agape
Otwock I-Roszmeni
Hetman Polonia-Szachylice
Hetman-Entropia
VIII - 14:30   Roszmeni-Otwock II
Agape-Otwock I
Entropia-Polonia
Szachylice-Hetman
V - 24.02 IX - 10:00 Szachylice Szachylice-Entropia Hetman Agape-Polonia
Roszmeni-Hetman
MTSz Skoczek-Otwock II
MTSz-Otwock I
X - 14:30   Hetman-Agape
Polonia-Roszmeni
Otwock I-Skoczek
Otwock II-MTSz

 

 

Ze względu na zmianę terminu WOM, mecze zaplanowane na 24.02 pomiędzy drużynami: Agape, Hetman, Roszmeni, Polonia odbędą się zgodnie z harmonogramem:

-  9.02, godz. 10:00, siedziba Polonii: Agape - Polonia (z wyjątkiem partii na V szachownicy)

- 10.02, godz. 10:00, siedziba Hetmana: Polonia - Roszmeni

- 10.02, godz. 14:30, siedziba Hetmana:  Roszmeni - Hetman

- 10.02, godz. 14:30, siedziba Hetmana:  Agape - Polonia - partia z V szachownicy

- 24.02, godz. 10:00, sedizba Hetmana: Agape - Hetman.

Obóz MZSzach

Sklep Caissa

Copyright © 2020 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy