^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Obóz MZSzach

I szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt
1 Myc, Marcin KSz "Skoczek" Siedlce 6,5
2 Choroszej, Aleksander UKS MDK Otwock I 6,5
3 Bargłowski, Filip UKS Szachylice Chylice 4
4 Kopczynski, Michal MTSz Mińsk Mazowiecki 4
5 Borowicz, Przemyslaw KSz "Roszmeni" Piastów 4
6 Worobiej, Daniel UKS MDK Otwock II 4

 

II szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt
1 Dumański, Aleksander UKS Szachylice Chylice 8
2 Brewczynski, Robert MTSz Mińsk Mazowiecki 5,5
3 Milczarek, Robert KSz "Roszmeni" Piastów 5,5
4 Kurpiewski, Slawomir KSz "Skoczek" Siedlce 5
5 Melchers, Damian KS "Entropia" NZSPW Warszawa 4,5
6 Nowicki, Bartosz MKS "Polonia" Warszawa 4

 

III szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt
1 Łukasik, Adam KSz "Skoczek" Siedlce 7
2 Rzepecka, Dorota PKS AGAPE Białołęka 5
3 Winiarski, Mikołaj UKS Szachylice Chylice 4
4 Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki 4
5 Kacprzak, Karol KSz "Roszmeni" Piastów 4
6 Chomczyk, Marek MKS "Polonia" Warszawa 3

 

IV szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt
1 Jozwik, Jacek MTSz Mińsk Mazowiecki 5
2 Kozioł, Paweł PKS AGAPE Białołęka 5
3 Szwaj, Jacek KS "Entropia" NZSPW Warszawa 4
4 Kowalski, Igor MKS "Polonia" Warszawa 3
5 Parczewski, Janusz UKSz "Hetman" Warszawa 3
6 Pastuszko, Kinga MKS "Polonia" Warszawa 2,5

 

 

V szachownica

Miejsce Nazwisko, Imię Drużyna Pkt
1 Kaczmarska, Joanna UKS MDK Otwock II 5,5
2 Herman, Monika UKS Szachylice Chylice 4,5
3 Delekta, Anna MTSz Mińsk Mazowiecki 4
4 Pająk, Jakub KS "Entropia" NZSPW Warszawa 4
5 Starczewska, Malgorzata UKSz "Hetman" Warszawa 4
6 Kaniewska, Emilia MKS "Polonia" Warszawa 3

Sklep Caissa

Copyright © 2019 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy