^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

III Liga

Termin godz.
Runda
gospodarz mecze gospodarz mecze gospodarz mecze
9.01 10:00
Runda 1
Chylice Chylice-AZS UW I MDK Otwock I MDK Otwock I-MTSz I
Roszmeni-Hetman
Polonia Polonia-Entropia I
Skoczek-Agape
14:30
Runda 2
  MDK Otwock I-Hetman
Roszmeni-MTSz I
Polonia-Agape
Skoczek-Entropia I
23.01 10:00
Runda 3
Entropia I Entropia I-Agape MTSz I MTSz I-Polonia
Hetman-Skoczek

AZS UW I

(1)

Chylice-MDK Otwock I
AZS UW I-Roszmeni
14:30
Runda 4
  MTSz I-Skoczek
Hetman-Polonia
Chylice-Roszmeni
AZS UW I-MDK Otwock I
6.02 10:00
Runda 5
MDK Otwock I MDK Otwock I-Roszmeni Skoczek Polonia-Chylice (3)
Skoczek-AZS UW I
Entropia I Entropia I-MTSz I
Agape-Hetman
14:30
Runda 6
  Polonia-AZS UW I (4)
Skoczek-Chylice
Entropia I-Hetman
Agape-MTSz I
6.03 10:00
Runda 7

MTSz I

MTSz I-Hetman (5) Chylice Chylice-Entropia I
AZS UW I-Agape

Roszmeni

(2)

MDK Otwock I-Polonia
Roszmeni-Skoczek
14:30
Runda 8
  Chylice-Agape
AZS UW I-Entropia I
MDK Otwock I-Skoczek
Roszmeni-Polonia (8)
20.03 10:00
Runda 9
Polonia Polonia-Skoczek Agape Entropia I-MDK Otwock I
Agape-Roszmeni
Hetman MTSz I-Chylice
Hetman-AZS UW I
14:30
Runda 10
  Entropia I-Roszmeni
Agape-MDK Otwock I
MTSz I-AZS UWf I
Hetman-Chylice

(1) mecz zostanie rozegrany w sali MDK Otwock

(2) mecz zostanie rozegrany w sali Skoczka Siedlce

(3) mecz Polonia - Chylice zostanie rozegrany 27.03 o godz. 10:00 w sali Polonii

(4) mecz Polonia - AZS UW zostanie rozegrany 27.02 o ogdz. 10:00 w sali Polonii

(5) mecz MTSz - Hetman zostanie rozegrany 27.02 o godz. 10:00w sali Hetmana

 

IV Liga

Termin godz.
Runda
gospodarz mecze gospodarz mecze
9.01 10:00
Runda 1
AZS UW II AZS UW II-Entropia II MDK Otwock II MDK Otwock II-Zieloni I
23.01 10:00
Runda 3
Entropia II Entropia II-Zieloni I AZS UW II AZS UW II-MDK Otwock II
6.02 10:00
Runda 5
MDK Otwock II MDK Otwock II-Entropia II Zieloni I Zieloni I-AZS UW II
14:30
Runda 6
Entropia II-MDK Otwock II AZS UW II-Zieloni I
6.03 10:00
Runda 7
Zieloni I Zieloni I-Entropia II MDK Otwock II MDK Otwock II-AZS UW II
20.03 10:00
Runda 9
Entropia II Entropia II-AZS UW II Zieloni I Zieloni I-MDK Otwock II

 

 

OLM

Termin godz.
Runda
gospodarz mecze gospodarz mecze gospodarz mecze
9.01 10:00
Runda 1
Lotos Lotos-MTSz II MDK Otwock III MDK Otwock III-Agape
Zieloni II-Modus
Hetman PM Hetman PM-WOSiR
Szachylice-NOSiR
14:30
Runda 2
  MDK Otwock III-Modus
Zieloni II-Agape
Hetman PM-NOSiR
Szachylice-WOSiR
23.01 10:00
Runda 3
WOSiR WOSiR-NOSiR Agape Agape-Hetman PM
Modus-Szachylice
MTSz II Lotos-MDK Otwock III
MTSz II-Zieloni II
14:30
Runda 4
  Agape-Szachylice
Modus-Hetman PM
Lotos-Zieloni II
MTSz II-MDK Otwock III
6.02 10:00
Runda 5
MDK Otwock III MDK Otwock III-Zieloni II Szachylice Hetman PM-Lotos
Szachylice-MTSz II
WOSiR WOSiR-Agape (6)
NOSiR-Modus
14:30
Runda 6
  Hetman PM-MTSz II
Szachylice-Lotos
WOSiR-Modus
NOSiR-Agape (7)
6.03 10:00
Runda 7
Agape Agape-Modus Lotos Lotos-WOSiR
MTSz II-NOSiR
Zieloni II MDK Otwock III-Hetman PM
Zieloni II-Szachylice
14:30
Runda 8
  Lotos-NOSiR
MTSz II-WOSiR
MDK Otwock III-Szachylice
Zieloni II-Hetman PM
20.03 10:00
Runda 9
Hetman PM Hetman PM-Szachylice NOSiR WOSiR-MDK Otwock III
NOSiR-Zieloni II
Modus Agape-Lotos
Modus-MTSz II
14:30
Runda 10
  WOSiR-Zieloni II
NOSiR-MDK Otwock III
Agape-MTSz II
Modus-Lotos

(6) Mecz WOSiR-Agape II odbędzie się 13.03 o godz. 10:00 w siedzibie WOSiR.

(7) Mecz NOSiR-Agape II odbędzie się 27.02 o godz. 10:00 w siedzibie Agape - Myśliborska 100 w sali na piętrze (przy kościele).

Obóz MZSzach

Sklep Caissa

Copyright © 2019 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy