^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Archiwum

Na posiedzenie Zarządu Mazowieckiego Związku Szachowego w dniu 30 sierpnia został przyjęty Regulamin Drużynowych Mistrzostw Mazowsza w Szachach. 

 

Treść Regulaminu znajduje się pod adresem: 2011_DruzynoweMistrzMazowsza_Regulamin.pdf.

1 stycznia 2011 zostały wprowadzone zmiany w Regulaminie Klasyfikacyjno-Rankingowym PZSzach (szczegóły na stronie: http://www.pzszach.org.pl/index.php?idm=3&idm2=3&idm3=302&id=774).

Następujący zawodnicy grający w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza uzyskali możliwość otrzymania tytułu kandydata na mistrza:
- Kamil Plichta (UKS MDK Otwock)
- Andrzej Żurkowski (UKS MDK Otwock)
- Arkadiusz Skawiński (Entropia Warszawa)
- Robert Brewczyński (MTSz Mińsk Mazowiecki)
- Bartosz Nowicki (Polonia Warszawa) – do potwierdzenia z KKiR PZSzach.
 
Zgodnie z zaleceniami PZSzach, powyżsi zawodnicy w DMM grają z rankingiem 2100 (I++). Jeżeli do 13 marca, w CR PZSzach zostanie nadany tytuł kandydata na mistrza, ich ranking zostanie zmieniony na 2200 (k).
 
Aby został nadany tytuł należy wpłacić 60 zł na konto PZSzach.

Na podstwie zgłoszeń i regulaminu dokonano podziału zespołów na grupy.

Wszystkie ligi będa rozgrywane systemem kołowym, w IV lidze będą dwa koła.

Wszystkie ligi będa rozgrywane systemem dojazdowym.

Losowanie numerów startowych odbędzie się 6 grudnia o godz. 17:00 w siedzibie Mazowieckiego Związku Szachowego.

 

III Liga
1. Parazauroloff Izabelin I
2. UKS MDK Otwock I
3. UKS Hetman Warszawa
4. Entropia Warszawa I
5. Roszmeni Piastów
6. UKS Szachylice Chylice I
7. KSz Skoczek Siedlce
8. MKS Polonia Warszawa
9. PKS Agape Białołęka I
10. MTSz Mińsk Mazowiecki I
 

IV Liga
1. OKiS Zieloni Zielonka I
2. UKS MDK Otwock II
3. Parazauroloff Izabelin II
4. Entropia Warszawa II
 
OLM
1. UKS Hetman Puszcza Mariańska
2. MTSz Mińsk Mazowiecki II
3. KSz Lotos Jabłonna
4. OKiS Zieloni Zielonka II
5. UKS MDK Otwock III
6. Modus Warszawa
7. UKS Szachylice Chylice II
8. UKS Roszada Radom
9. WOSiR Wyszków
10. PKS Agape Białołęka II
 

Informacje o zmianach rankingów, częściówkach oraz normach na kategorie znajdują się w pliku zawierającym wszystkie wyniki Drużynowych Mistrzostw Mazowsza.

Obóz MZSzach

Sklep Caissa

Copyright © 2019 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy