^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Grand Prix Chylice-Piaseczno
Od Sobota 19 Maj 2018 -  10:00
Do Niedziela 20 Maj 2018 - 17:00
Odsłon : 464
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grand Prix Chylice-Piaseczno

Organizatorzy: K.S. Laura Chylice, Gimnazjum nr 1 Piaseczno, Z.S.P. im. Ks. J. Twardowskiego w Chylicach

Termin i Miejsce: 19-20 V Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20

System Rozgrywek: 9 comiesięcznych edycji turniejów:

Turniej Szachów Aktywnych P-30' system szwajcarski 6 rund, możliwość zdobycia V i IV kategorii.

Turniej Szachów Rozważnych P-60' system szwajcarski 7 rund, możliwość zdobycia VII kategorii i I kobiecej (turnieje zgłaszane do Fide grają na tempie P-90, 5 rund, brak możliwości zdobycia III i II kategorii na jednym takim turnieju).

Nagrody rzeczowe, finansowe i wyróżnienia: Medale za poszczególne zawody. Puchary i wartościowe nagrody rzeczowe za cykl (tablet Prestigio, akcesoria szachowe, itp). Klasyfikacje: rocznik 2010 i młodsi, 2009-2008, 2007-2006, 2005-2004, open, najlepsza trójka dziewcząt. Czekolada dla najmłodszego uczestnika. Obowiązuje zasada niełączenia nagród.

Przy rozliczaniu klasyfikacji poszczególnych turniejów staramy się wręczyć możliwie największą liczbę medali. W turnieju szachów rozważnych wręczamy: 200 PLN za I-sze miejsce, 150 PLN za II-gie miejsce, 100 PLN za III-cie miejsce. Najlepszy do 1400,1600,1800,2000 wg rankingu krajowego otrzymują po 100 PLN. 
Dla najlepszej kobiety 100 PLN. Dla najlepszego seniora 100 PLN. W klasyfikacji końcowej ignoruje się najsłabszy turniej zawodnika (np. taki, na którym go nie było).

Swoją pozycję w klasyfikacji generalnej można sprawdzić na naszym facebooku: https://www.facebook.com/KSLauraSzaChylice/

Odbiór nagród możliwy jedynie osobiście podczas oficjalnego zakończenia turnieju.

Punktacja Cyklu Turniejów: Turniej Szachów Aktywnych: I miejsce 25 pkt. II miejsce 22 pkt. III miejsce 20 pkt. IV miejsce 18 pkt. V miejsce 17pkt. itd.
Turniej Szachów Rozważnych - jak Szachy Aktywne x 2 Wspólne rozliczenie klasyfikacji końcowej dla Szachów Aktywnych i Rozważnych.
Przy rozliczaniu branych jest pod uwagę 8 najlepszych turniejów gracza. Klasyfikacja turnieju dostępna będzie na facebooku KSLauraSzaChylice.

Wpisowe do turnieju : Szachy Aktywne 40 PLN, Szachy Rozważne 50 PLN. Rodziny nie płacą za trzeciego zgłaszanego.

Zgłoszenia: Na stroniewww.chessarbiter.com Osoby niezgłoszone przez internet, ponoszą dodatkową opłatę 10 PLN

Terminarz: Szachy Rozważne: rejestracja w sobotę od 9.20 do 9.55. I runda godzina 10.00. Pierwszego dnia gramy 4 rundy. Rundy niedzielne zaczynają się o 9.30 (turnieje zgłoszone do Fide- sobota 3 rundy, niedziela 2).

Szachy Aktywne grają w niedzielę. Rejestracja od 9.00 do 9.55. Pierwsza runda 10.00 i gramy runda po rundzie Planowane zakończenie ok. godziny 15.00

Informacje dodatkowe: Darmowy zimny bufet na miejscu gry. Prosimy o zabranie butów na zmianę. Fotorelacja ze wszystkich imprez na naszym facebooku KS LauraSzaChylice. Ze względu na brak możliwości organizacji depozytu, dopuszcza się wnoszenie wyłączonych komunikatorów elektronicznych. Używanie ich na sali gry będzie karane: zawodnik przegrywa partię, kibic musi opuścić salę.

Następne turnieje: 9-10 VI Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 (turniej zgłaszany do Fide)

Miejsce Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20
Copyright © 2020 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy