^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fanpage

Z kalendarza

So Lis 25 @12:30
IX Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych
So Lis 25 @14:30
Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat. szachową)
So Lis 25 @14:30
Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie
So Lis 25 @15:00
Mikołajkowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
N Lis 26 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Lis 26 @10:00
Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych
So Gru 02 @10:00
V Turniej SP 353 Wesoła
N Gru 03
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Gru 03
Otwarta Liga Mazowiecka
So Gru 09 @09:50
Szach Mat Arena - Ursynów - OPEN
So Gru 09 @10:00
IV Turniej gwiazdkowy w WCK Anin
So Gru 09 @10:00
I Biblioteczny Turniej Szachowy Dzielnicy Warszawa-Rembertów dla dzieci do lat 12
So Gru 09 @10:00
Grupa D ur. 2009 i młodsi
So Gru 09 @10:00
Grupa C ranking krajowy min. 1250
So Gru 09 @14:30
Mikołajkowy turniej w Zielonce (Fide)
So Gru 09 @14:30
Mikołajkowy Turniej w Zielonce (dla IV, III i II kat. kobiecej)
So Gru 09 @15:00
Mikołajkowy Turniej dla zawodników bk i z V kat. szachową bez ograniczeń wieku
N Gru 10 @10:00
Mikołajkowy Turniej dla dzieci ur. w 2008 i młodsi
N Gru 10 @10:00
Grupa E zawodn. bez kategorii i V kat.
So Gru 16 @10:00
Wigilijny Turniej Klasyfikacyjny w Otwocku (grupa B - dla bk,V kat. IV kat. kobiecej))
So Gru 16 @10:00
Wigilijny Turniej Klasyfikacyjny w Otwocku (grupa A - od IV kat. wzwyż)
So Gru 16 @10:00
Turniej FIDE Elo do 1399
So Gru 16 @10:00
Turniej FIDE Elo 1400-2199
N Gru 31 @10:00
Szachy+Tenis Stołowy - Sylwestrowy Turniej Rodzinny o Puchar Burmistrza Karczewa
N Sty 07
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Sty 07
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Lut 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 11 @10:00
Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Szachach szybkich - Zielonka 2018
N Lut 18
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 18
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Mar 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Mar 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
So Maj 12
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków

Aktualności

  Kadra wojewódzka 2015            
 

Trener Koordynator

Robert Krasiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

           
               
1. Sanz Wawer Daniel M 2003 C12 07200591 UKS Czternastka Warszawa
2. Paździerz Paulina K 2003 D12 07200795 UKS Czternastka Warszawa
3. Kowalski Igor M 2001 C14 07200372 KSz Polonia Warszawa
4. Baum Jonasz M 2003 C12 07200759 UKS Czternastka Warszawa
5. Paździerz Klaudia K 2003 D12 07200794 UKS Czternastka Warszawa
6. Ossoliński Ziemowit M 2003 C12 07200772 KSz Polonia Warszawa
7. Poziomkowski Szymon M 2003 C12 07200510 UKS SP321 Warszawa
8. Kokoszczyński Jan M 2002 C14 07200431 LKS Lotos Jabłonna
9. Tarka Aleksandra K 2003 D12 07200680 UKS Czternastka Warszawa
10. Kaczmarska Joanna K 2001 D14 07200421 KSz Polonia Warszawa
               
  Rezerwa:            
11. Golecki Jan M 2003 C12 07200474 KS Laura Chylice
12. Pacan-Milej Kosma M 2002 C14 07200956 KSz Polonia Warszawa
13. Jarzębowski Kacper M 2001 C14 02200640 UKS Czternastka Warszawa
14. Ossolińska Matylda K 2001 D14 07200784 KSz Polonia Warszawa
15. Laszczak Przemysław M 2001 C14 07200508 MTSz Mińsk Mazowiecki
               
  Obecnie Kadra nie obejmuje młodzików do lat 10.    
Copyright © 2017 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy