Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fanpage

W zakończonych 11 września rozgrywkach I i II ligi  szachowej drużyny mazowieckie odegrały znaczącą rolę.

W pierwszej lidze drugie miejsce i awans  do ekstra ligi wywalczyła drużyna Wrzosu Międzyborów.

Medale indywidualne zdobyli:arcymistrz  Łukasz Cyborowski - srebro na drugiej desce, mistrz Maciej Nurkiewicz - brąz na trzeciej, FM Michał Bartel - złoto na czwartej, WGM Klaudia Kulon - złoto na szóstej. Niestety I ligę opuściła drużyna YMCA Warszawa. W tej drużynie brąz na 5 desce zdobył mistrz Piotr Kaim.

Drugą ligę wygrała drużyna AS Płock. Blisko awansu był Gostmat Gostynin, który zajął 4. miejsce. Tradycyjnie blisko czuba turnieju uplasowała się drużyna Zieloni Zielonka - 6. miejsce. Najlepszy wynik w historii klubu zanotowała Laura Chylice - 10. miejsce. Widoczny jest też postęp w wynikach Skoczka Trojańskiego - 16. miejsce. Utrzymała się w lidze również drużyna MTSZ Mińsk Maz.Tak duża liczba drużyn która pozostała w II lidze może znaczącą wpłynąć na przebieg rozgrywek ligi okręgowej.

Medale na swoich szachownicach zdobyli następujący zawodnicy reprezentujący kluby mazowieckie:I deska: złoto  GM Leonid Voloshin Skoczek, srebro GM Aleksiej Kislinsky As, brąz m Damian Lewtak Gostmat. III deska: brąz IM Nikolaj Aliavdin As, V deska :złoto K Piotr Renkowski, brąz Jan Kokoszczyński Laura

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.