^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fanpage

Z kalendarza

So Paź 21 @10:00
Grupa C ranking krajowy min. 1250
So Paź 21 @10:00
Grupa D ur. 2009 i młodsi
So Paź 21 @14:30
Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat. szachową)
So Paź 21 @14:30
Jesienny Turniej Fide na Bemowie
So Paź 21 @15:00
Jesienny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
N Paź 22 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
N Paź 22 @10:00
Jesienny turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych
N Paź 22 @10:00
Grupa E zawodn. bez kategorii i V kat.
So Paź 28 @08:00
IV Turniej SP 353 Wesoła
So Paź 28 @10:00
Turniej FIDE Elo do 1399
So Paź 28 @10:00
Turniej FIDE Elo 1400-2199
N Paź 29 @10:00
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
So Lis 04 @10:00
Grand Prix Chylice Piaseczno: Rozważne
N Lis 05 @10:00
Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów M.St.Warszawy
N Lis 05 @10:00
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne
So Lis 18 @10:00
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych , Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich
N Lis 19 @08:00
XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Związku Banków Polskich
So Lis 25 @10:00
V Turniej SP 353 Wesoła
So Lis 25 @14:30
Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat. szachową)
So Lis 25 @14:30
Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie
So Lis 25 @15:00
Mikołajkowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
N Lis 26 @10:00
Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych
N Gru 03
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Gru 03
Otwarta Liga Mazowiecka
N Gru 10 @09:50
Szach Mat Arena
N Sty 07
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Sty 07
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Lut 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 18
Otwarta Liga Mazowiecka
N Lut 18
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
N Mar 04
Otwarta Liga Mazowiecka
N Mar 04
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
So Maj 12
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków

Logowanie

Lista sędziów województwa Mazowieckiego - Aktywni

Posiadanie licencji przez sędziego jest jednym z warunków uprawniających do sędziowania zawodów organizowanych przez PZSzach, WZSzach-y oraz wszystkich zawodów klasyfikowanych w rankingu. Sędzia, który nie uiści opłaty rocznej, odpowiadającej jego klasie, nie ma uprawnień do prowadzenia zawodów w 2017 r. Organizator, który powierzy prowadzenie zawodów sędziemu bez licencji i rocznej opłaty uprawniającej do sędziowania, naraża zawodników na straty wynikające z nie uwzględnienia turnieju przez KEKiR PZSzach w celach klasyfikacyjno-rankingowych oraz nie przekazania sprawozdania i wniosków na tytuły do FIDE. Sędziowie klas centralnych i międzynarodowych wnoszą opłaty do PZSzach, sędziowie klas okręgowych na konto MZSzach – najlepiej w takim terminie, żeby zawodnicy/organizatorzy mogli przed zawodami stwierdzić, że mają do czynienia z sędzią uprawnionym. Od 01.01.2013 przy sprawozdawczości do FIDE wymagana jest dodatkowa licencja (również dla asystentów) – rubryka Licencja FIDE. Tylko turnieje (nawet szachów szybkich) z lat posiadania ważnej (opłaconej) licencji mogą być zaliczane do norm na wyższe klasy sędziowskie. Na poniższej liście znajdują się sędziowie aktywni, którzy mają uregulowane bieżące składki lub opłacali je najdalej w roku 2015.

Lp.

Nazwisko i imię

Nr licencji

Poprzednia opłata

Ostatnia opłata

Licencja FIDE

Klasa sędziowska

1.

 Adamski Adam

 07300140

-

2016

 

Okręgowa/trzecia

2.

Antoniewski Rusłan

07300028

2016

2017

TAK

Okręgowa/druga

3.

Bałda Leszek

07300001

2016

2017

TAK

Państwowa

4.

Bajkowski Marcin

07300042

2015

2016

 

Okręgowa/druga

5.

Banasiak Adam

07300045

2014

2016

 

Okręgowa/druga

6.

 Baranowicz Jan

07300060

2011

2016

 

Okręgowa/trzecia

7.

 Bartel Michał

07300165

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

8.

Brustman Agnieszka

07300020

2016

2017

TAK

International Arbiter

9.

Brzeziński Łukasz

07300112

2016

2017

 

Okręgowa/druga

10.

Cichanowicz Piotr

07300104

2014

2015

TAK

Pierwsza

11.

Delega Tomasz

07300031

2016

2017

TAK

International Arbiter

12.

Dobrowolski Marcin

07300052

2016

2017

 

Okręgowa/druga

13.

 Dróżdż Jakub

 07300156

-

2017

 

Młodzieżowa

14.

 Dudziński Waldemar

07300066

2014

2017

 

Okręgowa/druga

15.

Fedorczyk Krzysztof

07300065

2016

2017

TAK

Okręgowa/druga

16.

Filipowicz Andrzej

00300002

2016

2017

TAK

International Arbiter

17.

Flak Paweł

02300030

2016

2017

TAK

Państwowa

18.

Flaziński Józef

07300054

2016

2017

 

Państwowa

19.

Gajewski Dariusz

07300122

2015

2016

 

Okręgowa/druga

20.

Gierech Paweł

07300129

2016

2017

TAK

Okręgowa/druga

21.

Górski Piotr

07300055

2015

2016

 

Okręgowa/druga

22.

Haraziński Adam

07300126

2016

2017

 

Okręgowa/druga

23.

Herman Monika

07300043

2015

2016

 

Okręgowa/druga

24.

Jakubowska Anna

07301147

-

2016

 

Okręgowa/trzecia

25.

Jarmużyńska Kamila

07300131

-

2015

 

Okręgowa/trzecia

26.

 Jarzębowski Kacper

07300163

-

2017

 

Młodzieżowa

27.

 Jasinowicz Wacław

07300171

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

28.

Jedynak January

07300127

2016

2017

 

Okręgowa/druga

29.

Jochym Sławomir

07300137

-

2016

 

Okręgowa/trzecia

30.

Kacprzyk Kaja

07300174

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

31.

Kaczmarski Cezary

07300113

2013

2015

 

Okręgowa/trzecia

32.

Kaczorowska Małgorzata

07300099

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

33.

 Kałużyński Waldemar

07300136

2015

2016

 

Okręgowa/trzecia

34.

 Kania Andrzej

07300072

2016

2017

 

Okręgowa/druga

35.

Kądziela Arkadiusz

07300117

2016

2017

 

Pierwsza

36.

 Kędzierski Aleksander

07300142

2016

2017

TAK

Pierwsza

37.

 Kiciński Jacek

07300143

2016

2017

 

Pierwsza

38.

Koliński Daniel

07300091

2016

2017

 

Pierwsza

39.

Koliński Dariusz

07300175

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

40.

Koliński Kamil

07300048

2016

2017

 

Okręgowa/druga

41.

Koseska Kamila

07300177

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

42.

Koseski Andrzej

07300062

2016

2017

TAK

Państwowa

43.

 Koseski Damian

07300161

-

2017

 

Okręgowa/druga

44.

 Kowalec Maciej

07300134

2016

2017

 

Okręgowa/druga

45.

Kozłowski Bartłomiej

07300130

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

46.

Krasiewicz Dawid

07300109

2016

2017

TAK

Okręgowa/druga

47.

Krasiewicz Robert

07300046

2016

2017

TAK

Pierwsza

48.

Krowicki Przemysław

07300145

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

49.

Królikowski Ryszard

07300006

2016

2017

TAK

FIDE Arbiter

50.

Krzanowski Wiesław

07300024

2016

2017

 

Okręgowa/druga

51.

Kulik Waldemar

07300100

2016

2017

TAK

Państwowa

52.

Kulik Wojciech

07300019

2015

2017

TAK

Okręgowa/druga

53.

Laskowski Piotr

07300162

 

2017

 

Okręgowa/trzecia

54.

Lech Leon

07300084

2014

2015

 

Okręgowa/trzecia

55.

Litner Igor

07300172

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

56.

Łęgowik Anna

07300151

-

2017

TAK

Okręgowa/trzecia

57.

Macieja Bartłomiej

07300135

2016

2017

TAK

Okręgowa/trzecia

58.

Majek Waldemar

07300173

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

59.

Major Bogusław

07300176

-

2017

 

Pierwsza

60.

Mańkowski Sebastian

07300114

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

61.

Markiewicz Michał

 07300155

2016

2017

 

Okręgowa/druga

62.

Marks Jacek

07300133

2016

2017

 

Państwowa

63.

Marks Zofia

07300057

2015

2017

 

Okręgowa/druga

64.

 Matyszkiewicz Wiktor

07300158

-

2017

 

Młodzieżowa

65.

Miętek Łukasz

07300049

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

66.

Moraś Jerzy

07300069

2016

2017

TAK

FIDE Arbiter

67.

Nalewajk Tadeusz

07300139

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

68.

Niedźwiecki Marek

07300073

2016

2017

 

Pierwsza

69.

Niedźwiecki Mirosław

07300070

2016

2017

TAK

Pierwsza

70.

Nojszewski Adam

07300083

2015

2017

 

Okręgowa/druga

71.

Nożyńska Anna

07300018

2015

2017

TAK

Pierwsza

72.

Olsztyński Andrzej

07300124

2016

2017

 

Okręgowa/druga

73.

Owczarzak Jerzy

07300082

2016

2017

TAK

Państwowa

74.

Panuciak Adam

07300138

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

75.

Pańczyk Krzysztof

07300119

2016

2017

TAK

Pierwsza

76.

Parol Krzysztof

00300008

2016

2017

TAK

FIDE Arbiter

77.

Parol Pola

07300164

-

2017

 

Młodzieżowa

78.

 Pęśko Tomasz

07300159

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

79.

Piotrowski Arkadiusz

07300021

2016

2017

 

Okręgowa/druga

80.

Półgrabia Mirosław

07300123

2015

2017

 

Okręgowa/trzecia

81.

Prażmowski Bartosz

07300097

2016

2017

TAK

Okręgowa/trzecia

82.

Prażmowski Włodzimierz

07300056

2016

2017

TAK

Pierwsza

83.

Prus Marek

07300008

2016

2017

TAK

FIDE Arbiter

84.

Przeździecka Ewa

07300132

2015

2016

 

Okręgowa/trzecia

85.

Rogala Robert

07300101

2014

2015

 

Pierwsza

86.

Różycki Bartłomiej

07300063

2015

2016

 

Okręgowa/trzecia

87.

Różycki Dariusz

07300087

2016

2017

TAK

Państwowa

88.

Różycki Wojciech

07300143

2016

2017

TAK

Pierwsza

89.

Rutkowski Marian

07300105

2016

2017

TAK

Okręgowa/druga

90.

Rychlik Bogdan

07300106

2016

2017

 

Okręgowa/druga

91.

Rymarowicz Paweł

07300078

2016

2017

TAK

Pierwsza

92.

Sawicki Mikołaj

 07300120

2016

2017

TAK

Okręgowa/druga

93.

Sentowski Sebastian

 07300146

2016

2017

 

Okręgowa/druga

94.

Sieczkowski Jacek

 07300085

2016

2017

TAK

Państwowa

95.

Sikorski Tomasz

07300103

-

2016

 

Okręgowa/trzecia

96.

Sitarek Krzysztof

07300141

2016

2017

 

Okręgowa/druga

97.

Skurski Jan

 07300068

2016

2017

 

Okręgowa/druga

98.

Słupska Eliza

07300025

2016

2017

 

Okręgowa/druga

99.

Somerski Wojciech

 07300108

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

100.

Staniszewska Adrianna

 07300047

2016

2017

TAK

Pierwsza

101.

Staniszewska Urszula

07300076

2016

2017

TAK

Pierwsza

102.

Staroszczyk Mateusz

07300153

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

103.

Stefanoff Zdzisław

07300080

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

104.

Sujkowski Paweł

 07300094

2013

2015

 

Okręgowa/druga

105.

Suliborski Artur

07300061

2016

2017

TAK

Pierwsza

106.

Suliborski Jakub

07300089

2016

2017

TAK

Okręgowa/trzecia

107.

Suwarski Paweł

07300007

2016

2017

TAK

FIDE Arbiter

108.

Szewczak Andrzej

07300002

2016

2017

TAK

International Arbiter

109.

Szewczak Aneta

07300166

-

2017

 

Okręgowa/trzecia

110.

Szewczyk Mariusz

07300136

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

111.

Szymański Janusz

07300015

2014

2017

 

Pierwsza

112.

Szymański Paweł

07300125

2016

2017

TAK

Okręgowa/druga

113.

Szymański Piotr

07300128

2016

2017

 

Okręgowa/trzecia

114.

Śliwiński Marcin

07300093

2016

2017

 

Okręgowa/druga

115.

Umiastowski Adam

07300004

2016

2017

TAK

Państwowa

116.

Wronicz Stefan

07300009

2016

2017

TAK

Państwowa

117.

Wysocki Mieczysław

07300034

2016

2017

 

Pierwsza

118.

Żochowski Andrzej

07300013

2016

2017

TAK

Państwowa

 

 

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Aktywność

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Zachęcamy do kliknięcia:
Copyright © 2017 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy